diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Joggster X4 – nová sportovní čtyřkolka značky TFK s nosností až 34 kg

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

Babypoint_Image foto TFK_kocarek Joggster X4_foto02Sportovní čtyřkolové i tříkolové kočárky mají silného konkurenta. Německá značka TFK (Trends For Kids) letos představila model Joggster X4. V základní čtyřkolové verzi nabízí lehká 5paprsková nafukovací kola s kuličkovými ložisky, odpružení zadní nápravy, kotoučové brzdy na obou zadních kolech, polohování ergonomické opěrky zad, výškově nastavitelnou rukojeť či pětibodový bezpečnostní pás. Díky variabilní konstrukci a možnosti výměny předních kol přeměníte sportovní čtyřkolku, ideální do terénu i města, na trojkolku dokonalou pro sport. Bez problému pak můžete vyrazit na in-line brusle, za sportovní chůzí nebo joggingem. Vyzdvihněme ještě jednu nadstandardní vlastnost kočárku. Ve srovnání s běžnou nosností sportovních kočárků kolem 18 kg zvládne Joggster X4 až 34kg zátěž.

2v1 – čtyřkolka do terénu a trojkolka na zpevněný povrch

Babypoint_Kocarky TFK_ilustracni SPORTMultifunkční kočárek značky TFK, který na český trh dováží a prodává firma Babypoint s.r.o., vyniká prostorným sezením s prodyšným potahem „AIRGO“, velkou skládací stříškou s okénkem a bočními kapsami i objemným košíkem. Čtyřkolka Joggster X4 je prakticky řešená a dobře ovladatelná. Hravě s ní zvládnete outdoorové procházky a túry po nezpevněném povrchu, spokojeně však poslouží i ve městě. Jste-li příznivci sportovních aktivit s kočárkem, pak jistě oceníte možnost výměny předních koleček za jedno pevné, které se dá ke kočárku dokoupit. Výměna probíhá rychle a jednoduše prostřednictvím rychloupínacího systému s možností montáže a demontáže kol. Vznikne tak trojkolka vhodná pro sport, splňující nejpřísnější požadavky. Kočárky jsou nad rámec platných norem testovány nezávislou organizací TÜV. Jistě uvítáte i brzdu umístěnou na rukojeti.

Propracovaná variabilní konstrukce

Ergonomickou zádovou opěrku lze nastavit do čtyř úrovní sklonu, nechybí polohovací madlo a výškově nastavitelná rukojeť, 5bodové pásy, lehká 5paprsková kola s kuličkovými ložisky, polohovací opěrka nohou s možností horizontální pozice, odpružení zadní nápravy a moskytiéra integrovaná do stříšky. Bezpečnou jízdu podpoří spolehlivé kotoučové brzdy na obou zadních kolech. Robustní hliníkovou konstrukci složíte během několika vteřin, součástí je zároveň pojistka proti rozložení. Za upozornění stojí i velmi dobrá nosnost kočárku, která je až 34 kg. Vybírat lze ze šesti barevných variant. Potah je snadno snímatelný a pratelný. Váha kočárku je přibližně 13 kg. Doporučená prodejní cena 15.230,- Kč.

Přibližný rozměr po složení: 85 x 60 x 40 cm, resp. 71 x 51 x 26 cm bez koleček
Na konstrukci lze dokoupit hlubokou korbu, první dětskou autosedačku různých značek a další praktické doplňky.

Pro více informací o kočárku navštivte www.babypoint.eu nebo www.kocarky-tfk.cz.


Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.