diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Jak ušetřit na kojeneckém mléku

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

Pokud nemůžete své děťátko kojit, nezbývá než se spolehnout na umělou kojeneckou výživu. Její cena ale rozhodně není zanedbatelná. Dá se na této položce nějak rozumně ušetřit?

Množství maminek využívá faktu, že v Polsku jsou kojenecká mléka i o třetinu levnější než v České republice. Pokud nebydlíte blízko polských hranic, nezoufejte. Na internetu najdete množství inzerátů nabízejících dodání poštou kamkoliv po ČR. Například oblíbený a doporučovaný Nutrilon se v Polsku prodává pod jménem Bebilon – jedná se ale o úplně totožný produkt.

Ve chvíli, kdy mléko netvoří hlavní složku jídelníčku dítěte je možné se poohlédnout po jiné, levnější značce. Například mléka prodáváná v drogeriích jsou kvalitní a při tom cenově dostupná. Požadavky na kojeneckou výživu jsou přísné, proto se nebojte  méně vyhlášených značek. Rozdíly v kvalitě bývají jen malé.

Využívejte akcí, hledejte výhodné nabídky na internetu a kupte si vždy větší množství do zásoby. Můžete se domluvit s jinými maminkami a ušetřít tak za poštovné.


Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.