diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Jak nás učí pohádky? Zjistěte to se stavebnicemi LEGO® DUPLO®!

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

lego duplo_rytiri

Svět pohádek je nedílnou a jednou z nejkrásnějších součástí dětství. Usnadňuje dětem vstup do života a učí je základním principům mezilidského chování. Pohádková říše přináší dětem radost i poučení a ukazuje jim svět, ve kterém dobro vítězí nad zlem, a kde i ten nejslabší může uspět. Vyzkoušejte pohádky o rytířích, které si nyní můžete vyprávět díky novým stavebnicím LEGO DUPLO.

Pohádky mají velký vliv také na rozvoj fantazie. Chlapci si představují, že jsou udatní rytíři nebo stateční princové, kteří snadno skolí i sedmihlavého draka. Dívky se ve svých snech mění v luční víly nebo vznešené princezny. Pro děti je říše pohádek velice důležitá, proto by si s nimi měli rodiče hrát a podílet se na tvorbě světa plného nekonečné fantazie.

S novou sérií stavebnic LEGO DUPLO se děti budou moci přesunout do světa pohádek o rytířích. Řada se třemi stavebnicemi obsahuje velký hrad, rytířskou výpravu a útok na poklad. Dobrodružné téma je také ideální pro zapojení tatínků do hry. Ti se jistě rádi vrátí do dětství a ukážou svým synkům, jak by měl správný rytíř získat srdce své vyvolené, nebo si s nimi zahrají na pořádný rytířský souboj.

Bitva o velký královský hrad může začít!

Rozpoutejte bitvu o královský hrad. Je jen na vás, zda se postavíte na stranu dobyvatelů, přeskočíte padací most a budete dělem ostřelovat králův hrad. Nebo můžete být jedním z králových věrných rytířů a bojovat o záchranu svého pokladu. Se stavebnicí LEGO DUPLO Velký královský hrad (10577) se fantazii meze nekladou!

Přepadněte povoz a zmocněte se pokladu!

Zahrajte si se stavebnicí LEGO DUPLO Útok na poklad (10569) na neohroženého lupiče. Schovejte rytíře do skrýše na stromě a vyčkejte na průjezd povozu s pokladem. Katapultujte na řídícího rytíře jablka, zmocněte se pokladu a pečlivě ho uschovejte ve své hradní věži.

Vydejte se na dobrodružnou rytířskou výpravu!

Vezměte chrabrého rytíře a jeho věrného bílého koně a vydejte se na dobrodružnou výpravu. Součástí stavebnice LEGO DUPLO Rytířská výprava (10568) je i dřevěné kopí a meč, které hrdinovi pomohou porazit všechny zlé nepřátele. Po náročném dni plném soubojů si může rytíř odpočinout ve stínu svého stanu.

Další možnosti, jak si hrát se stavebnicemi LEGO DUPLO najdete na www.DUPLOsvet.cz.


Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.