Vaše návrhy na změny v magazínu

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

Úvodní stránka Fóra Volná diskuse Vaše návrhy na změny v magazínu

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #4098
  blog
  Správce

  Co by jste změnily? Co zviditelnily? Udělaly by jste něco jinak, aby byl magazín přehlednější?

  #4171

  Dobrý den, předně reaguju na změny v odměnách. Je škoda, že platby za články již budou ukončeny, i když to byla velmi malá částka, ale i každá koruna je dobrá. Asi se najde v dnešní době málo uživatelů, kteří by chtěli psát dobrovolně…A také nevím, jestli se takhle budou uživatelé těšit na další spolupráci…Doufám, že tedy budete mít aspoň náhradu ve formě aspoň trošku hezkých věcných dárků.Když nemám dostatečný počet bodů,tak také mohu žádat o proplacení nebo je jiným způsobem odměn započítáte v dalším měsíci?
  CO BYCH ZMENILA?:
  Nedávno jsem si všimla odkazu nejaktivnější uživatelé.Tuto rubriku bych zrušila, nevím, jak ostatní zveřejněné uživatelky jsou nadšené, když se jim takhle veřejně ukazují body.Krom toho, některé uživatelky,které si své body nevybraly a články přestaly psát jsou najednou nejaktivnější??? Myslím, že i návštěvníkům stránek je jedno, kdo z uživatelů je nejaktivnější,čtenáře spíš zajímají články. Všimla jsem si, že většina čtenářek hledá na netu spíš odpověd ke svému problému,týkající se miminek,dětí nejvíc jsou čtené články, kde se objevuje jméno doktora- či doktorky či spisovatelky, možná by nějaká rubrika poradna přilákala ještě víc čtenářů. Dále nejvíc maminky zajímají říkánky, tak něco na toto téma.Možná by zaujaly uživatele i čtenáře možnost vkládat anonymně fotky svých miminek.Pozadí stránek moje bříško bych asi víc zvýraznila, i barvy přitahují čtenáře.
  Petra

  #4365
  blog
  Správce

  Proplacení článků: ano, pokud jste měla nevyplacené body, lze požádat o vyplacení (v případě ukončení plateb není nutno dodržet minimální limit).

  Odměny za články: pokusíme se připravit odměny pro aktivní dopisovatelky “článků”. Ke psaní za honoráře se možná po nějakém čase zase vrátíme – o tomto kroku bychom informovali formou článku.

  Nejaktivnější uživatelé: přehled byl již odstraněn, přehled bodů je nyní pouze interní a každý uživatel vidí svůj stav vždy po přihlášení (v případě, že jsou články či příspěvky publikovány).

  Ostatní náměty: určitě zvážíme 😉

  #9215
  dominikat
  Účastník

  Já nic 🙂

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

(208)