Jaké bylinkové čaje?

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

Úvodní stránka Fóra Poradny Bylinková poradna Jaké bylinkové čaje?

  • Toto téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel AlcaVal a poslední změna proběhla před 8 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Autor
    Příspěvky
  • #6482
    jitka222
    Člen

    Ahoj, prosím Vás jaké používáte bylinkové čaje? Kupujete sypané nebo normáně v sáčku??? A co je lepší?

    #7555
    Tolman
    Účastník

    Já kupuju v DMku, manželka má ráda fenyklový.

    Plus domů nosíme hodně bylinky od babči ze zahrádky. To je teprve lahoda. Úplně jiná chuť.-

    #7666
    Yvetta
    Účastník

    my pěstujeme matu doma, tak většinou mátový čaj. Ale i jine bylinkové čaje mámě řadě, a když jsme srovnávali sáčkové a sypat a necítíme az taky rozdíl.

    #8886
    sirotienka
    Účastník

    mne dr. rekla ze detom resp mimnkam sypane v ziadnom pripade (ze by sa granulky nemuseli uplne rozpustit a ty sa dieta moze zacat dusit) a tak pijeme ocvocne (fenyklovy taky nemohola nemoze lebo ma nan alergiu) skusila som mu dat zeleny cas ale zneho mi ublinkava zevraj aj zelene caje moc pre deti neposobia dobre takze len ovocne čajiky alebo voda alebo sirupova voda alebo ovocie 🙂

    #9109
    vcelicka
    Účastník

    Ja myslím, že sypaným čajem se tady nemyslí instatní granulované čaje 🙂 Ty bych dětem nedala, bůhví co v tom je.

    #9369
    AlcaVal
    Účastník

    Já kupuju bio čaje. Souhlasím granulované jsou samí cukr. Většinou je objednávám z http://www.mamaja.cz . Je to opravdu rozdíl od čajů co se tady běžně prodávají. Jsou to anglické čaje které obsahují vitamín C, jsou antioxidační a posilují imunitu. Navíc ta chuť je výrazná, čaj není potřeba sladit a je vynikající. Všem ho vřele doporučuji

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

(498)