Mám dceru 21 měsíců,kterou kojím 1-2x během dne a taktéž i v noci,jenže je to pro mě čím dál víc vysilující a tak bych chtěla přestat.Už jsem to zkoušela různě,od chování,mlíčko se odstěhovalo,zabavit ji něčím jiným,ale vždy jen na chvíli a pak se víc dožadovala k prsu,poslední dobou pokud nedostane prs,předvede ukázkový hysterický křik a pláč.Už nevím co si s ní počít a nakonec ji ten prs dám.Jak to udělat,čekat až sama nebude chtít,nebo prostě nedat a vydržet křik a pláč?Děkuji za radu.