Imunita dětí

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

Úvodní stránka Fóra Zdraví dětí Imunita dětí

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
  • Autor
    Příspěvky
  • #6245
    blog
    Správce

    Ahoj maminky, máte někdo zkušenosti s něčím, co zvýšilo imunitu díteti? Připadně i pomohlo s trávením. Nás Honzík ma časté problémy, a pry je to oslabenou imunitou. Tak ale nevím, co by bylo nejelepší na to zkusit, tak jsem se chtěla zeptat na zkusenosti druhých

    #6297
    Kamilecka
    Člen

    Ahoj. My nastěstí problémy neměli tak hrozné,takze jsme nic proti imunite nebrali. Ale dost ted ctu o jakémsi Biopronu Junioru tusim…hodne si to maminy chválí na diskuzích. Tak se zkuste po tom třeba zeptat

    #6572
    Barulka
    Účastník

    Biopron junior máme vyzkoušený a rozhodně ho můžu doporučit.Pomohl nám na časté nachlazení a onemocnění a teď ho dávám synovi preventivně v zimě,přeci jen jsme v tomhle období na nemoci náchylnější.Občas to ještě kombinuju s echinaceou.Já sama probiotika užívám taky

    #6588
    Sajmonka13
    Účastník

    Zdravím. Já naší malé taky dávala biopron. Já na něj nedám dopustit. Malé ho brala asi půl roku, pak jsme ho vysadili a imunita je o hodně lepší než před tím. Hlavně teď, jak jsou ty chřipky, tak mám strach, ve školce je plno dětí nemocných, ale malá se zatím drží. Sice má rýmu, ale tomu se neubrání nikdo. Hlavně, že není nemocná tak často, jak bývala dřív 🙂

    #7551
    Olga
    Účastník

    ahoj,
    máte někdo osobní zkušenost s očkováním dvouletého dítěte proti hepatitidě? Chci teď využít akci od VZP, která vrací 750,- na očkování dětí od 2-6 let. Díky

    #7628
    liza
    Účastník

    ahoj Olgo, já nechala naočkovat sice až 4 leté dítě proti žloutence, ale bylo to naprosto bez problémů. škoda, že jsem tenkrát nevěděla o té akci od VZP, rozhodně bych ji využila.

    #8888
    sirotienka
    Účastník

    homeopatiká

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

(379)