Dětský hygienický návlek na nákupní vozík

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

Úvodní stránka Fóra Zdraví dětí Dětský hygienický návlek na nákupní vozík

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #6825
  terezajav
  Účastník

  Milé maminky!
  Také je pro Vás důležité zdraví Vašeho dítěte?Bojíte se přenosu infekce ve velkých obchodních centrech?I my jsme tuto otázku řešili…A tak vznikla nová pomůcka pro děti-DĚTSKÝ HYGIENICKÝ NÁVLEK NA NÁKUPNÍ VOZÍK.Nyní je návlek chráněn jako vynález pod číslem PV 2013-247 a navržen pro udělení patentu. Jakákoli výroba a prodej podléhá licenci.
  Cílem řešení je zabránit dítěti sedícímu v nákupním vozíku v kontaktu s těmi povrchy vozíku, na které dosáhne ručičkama a ústy.Tyto povrchy jsou často kontaminovány a mohou být zdrojem pro přenos infekce. Tento problém není dosud uspokojivě řešen ze strany nákupních center, proto musíme bezpečnost a zdraví našich nejmenších řešit my-rodiče.Další výhodou je,že zde můžete zavěsit hračku dítěte, kterou se během nákupu zabaví.Můžete dát dítěti oblíbený rohlík bez obavy, že s ním zkonzumuje i bacily, které zde zanechal kdosi před Vámi…Návlek má všité rukavice tak, aby ani osoba tlačící vozík nepřišla do kontaktu s madlem.
  V nejbližší době bude k mání první testovací série.Proto budeme rádi za každý Váš názor, jak výrobek zlepšit, co byste uvítali atp.Pokud se Vám DĚTSKÝ HYGIENICKÝ NÁVLEK NA NÁKUPNÍ VOZÍK líbí, dějte o něm vědět i ostatním rodičům.
  Máte-li jakékoli otázky, ráda je zodpovím zde, na e-mailu ditevkosiku@seznam.cz nebo na tel.: 739 085 188.Také pro Vás připravujeme internetové stánky, kde se o této novince dozvíte mnohem více informací.Najdete mě též na facebooku http://www.facebook.com/tereza.javurkova.10, kde ráda uvítám Vaše názory v diskuzi a můžete se zde podívat na foto:-), jak se návlek používá.
  Předem všem děkuji za Vaše názory:-)
  Přeji všem rodičům zdravé a spokojené děti:-)
  Tereza Javůrková

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

(531)