diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Extrémně operativní sportovní kočárek TFK Dot

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

Babypoint představuje další novinku v sortimentu německé značky TFK – Trends For Kids

Extrémně operativní sportovní kočárek TFK Dot s parametry golfových holí pro celoroční využití

Německá značka TFK – Trends For Kids, na českém trhu výhradně zastoupená firmou Babypoint s.r.o., je známá především svými sportovními kočárky typu trojkolka pro aktivní rodiče. Výjimka však, jak se říká, potvrzuje pravidlo, a tak i v nabídce značky TFK najdeme kočárky se čtyřmi kolečky. Představme si model TFK Dot, v podstatě nejštíhlejší sportovní kočárek v sortimentu, který se díky svým specifickým parametrům přibližuje golfovým holím. Rozhodujete-li se zrovna, jaký operativní kočárek si na léto pořídit, abyste ho využili i mimo teplé slunné dny, pak TFK Dot může být dobrou volbou.

Základ sportovního kočárku TFK Dot tvoří lehká hliníková konstrukce, která ho předurčuje pro snadné, operativní ovládání i s dítětem v ruce. Před větrem i sluníčkem dítko ochrání velká sklápěcí stříška s protisluneční clonou a bočním větráním. Pohodlí mu zajistí i polohovatelná ergonomická opěrka zad, výškově nastavitelná prodyšná opěrka hlavy, prodyšný potah sedadla či odnímatelné madlo a opěrka nohou, kterou využijí spíše větší děti.

Lehký sportovní kočárek, se kterým se dají podnikat velké věci …

Rodiče u kočárku ocení pětibodové výškově nastavitelné pásy pro připoutání dítěte, aby ani ten největší neposeda z kočárku nemohl „vyskočit“. Konstrukce kočárku sedí na čtyřech odnímatelných, lehkých úzkoprofilových kolech s kuličkovými ložisky a paprskovým designem. Přední otočná kola jsou vybavena možností aretace, zadní odpružením. Samozřejmostí kočárku je košík na drobné předměty, který jistě v každé rodině najde bohaté využití. Skutečnost, že se kočárek výrazně přibližuje parametrům golfek, potvrzuje nejen snadná ovladatelnost a nízká váha (cca 6,8 kg bez doplňků), ale také tvar rukojetí, které nejsou propojené, avšak kopírují tvar golfových holí.

V nabídce je sedm jednobarevných verzí kočárků, od veselé žluté, zelené, růžové či červené až po tradiční odstín černé, hnědé a světle modré. Všechny v příjemném perleťovém nádechu. Doporučovaná prodejní cena sportovního kočárku TFK Dot se pohybuje kolem 6.120,- Kč. Ke kočárku lze dokoupit i řada praktických doplňků, mezi které patří přepravní taška na složený kočárek, pláštěnka, ochrana proti slunečním paprskům, zateplený nánožník a adaptéry pro zajištění kompatibility kočárku s vybranými autosedačkami typu vajíčko.

Přibližný rozměr kočárku: 65 x 38 x 34 cm

Instruktážní video ke kočárku

Pro více informací navštivte www.babypoint.eu nebo www.kocarky-tfk.cz


Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.