diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Dobré tipy na dárky pro rodiny s malými dětmi – domů, do auta i ke kočárku

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

Taška ke kočárku, stupátko pro druhé dítě, cestovní pomůcky a mnoho dalšího

01_babypoint_foto-tfk_ilustracni

Rok utekl jako voda a vánoční období je za dveřmi. Už jste přemýšleli nad letošními dárky?  Pokud máte v rodině či mezi přáteli malé miminko, nebo teprve budete mít, třeba by se vám líbilo pár tipů na praktické i užitečné pomůcky a doplňky, které má v nabídce česká firma Babypoint, s.r.o. Přinášíme vám několik dobrých nápadů, u kterých se při pořízení vejdete do cca 1.500,- Kč. Pokud však přemýšlíte o vyšší investici (kočárku, autosedačce apod.), pak zkuste navštívit například webové stránky Babypoint.eu, kde najdete veškerý prodávaný sortiment nejen vlastní značky, ale i dovážených produktů.

DO AUTA A NA CESTY …

02_postylka_newbuddy-pegy_modraJsou-li vaši blízcí aktivní a cestují-li často, pak by je mohly potěšit následující produkty.

Cestovní postýlka Pegy (1050,- Kč): Jednoduše řešená skládací postýlka s kolečky, cestovní matrací a bočním výlezem. Ten oceníte zejména u starších dětí, které po vyspinkání z postýlky bez problémů vylezou a přijdou až za vámi. K pohodlnému přenášení poslouží taška na složenou postýlku. Na výběr jsou čtyři barevné varianty (béžová, červená, modrá a zelená). Rozměr lůžka je 120×60 cm.

03_besafe-pregnant-izi-fixBeSafe Pregnant iZi FIX (1640,- Kč): Velmi užitečná pomůcka, kterou těhotné ženy řidičky i spolujezdkyně využijí hned od počátku těhotenství. Pregnant drží běžný automobilový pás tak, aby při nehodě či prudkém zabrzdění nedošlo k poranění plodu. Spona, která drží pás pod bříškem, zajišťuje pohodlné sezení a dobrou fixaci pásu. Tento model umožňuje instalaci přes systém Isofix, avšak lze ho využít na všech sedadlech vybavených tříbodovým bezpečnostním pásem. Výrobcem je norský specialista na dětské autosedačky značky BeSafe.

04_zrcatko-besafe-baby-mirrorBeSafe Baby Mirror (240,- Kč): Další dobrá pomůcka norské značky BeSafe, která se zaměřuje na dětské autosedačky s instalací proti směru jízdy. Neboť protisměrná instalace je pro dítě až 5x bezpečnější než ta po směru jízdy. Modely s instalací v protisměru lze pořídit až do 4 let věku dítěte (váhová kategorie 18 kg). Možná si říkáte, že nad dítětem sedícím vzadu nebudete mít kontrolu, zejména pak dokud nebude umět mluvit. Tento “problém” řeší zrcátko BeSafe Baby Mirror, které vám komunikaci s dítětem v protisměrně instalované autosedačce, umístěné na zadním sedadle, usnadní. Dítě tak budete mít neustále na očích, a to bez nebezpečného otáčení se za jízdy dozadu. Výrobce doporučuje zrcátko upevnit na středovou zadní hlavovou opěrku a dětskou autosedačku umístit na zadní sedalo za spolujezdcem. Dění v autosedačce je pak vidět v odrazu na předním zpětném zrcátku.

05_babypoint-sindy_ruzovaDOMŮ I NA NÁVŠTĚVY …

Jídelní židlička Sindy (1150,- Kč): Jídelní židličku uvítá každá rodina. Je to báječný pomocník, který od doby, kdy dítě začne samo sedět, zpříjemní pravidelné papání. Sindy nabízí svěží, moderní styl, je prostorově nenáročná a vybavená nastavitelnými pětibodovými bezpečnostními pásy, vnitřní omyvatelnou vložkou, odnímatelným pultíkem a nožní opěrkou.  Díky postavení nohou je stabilní a s váhou pouhých 4 kg se s ní dobře manipuluje. K dispozici jsou čtyři veselé barvy s nosností 15 kg.

06_babypoint_lehatko-elsa_oranzoveLehátko Elsa (1680,- Kč): Hned od narození se bude hodit útulné přenosné lehátko, se kterým si maminky miminko vezmou s sebou, kam bude třeba. Elegantní model Elsa nabízí lehkou hliníkovou konstrukci, polstrovaný podhlavník, bezpečnostní kšíry nebo polohování zádové opěrky. Nastavit lze pevnou či houpací pozici. Hrazdička s hračkami je odnímatelná. Nechybí ani popruhy usnadňující přenášení lehátka. Babypoint vyrábí čtyři barevné kombinace, nosnost skladného lehátka je 9 kg.

08_prebalovaci-podlozka_babypoint-polly_hnedaPřebalovací podložky Jesica (410,- Kč) a Polly (550,- Kč): Další velmi vděčná pomůcka, vhodná pro prvních 12 měsíců od narození dítěte. Babypoint nabízí dva typy, menší Jesica s rozměry 72×72 cm je ideální pro umístění na komodu či skříňku, větší Polly s rozměry 80×49 cm má navíc pevnou desku a je po připevnění zarážek vhodná pro použití i na postýlky o šířce 60 nebo 70 cm. Polly má navíc vyvýšené tři strany (za hlavičkou a dvě boční). Oba modely jsou vyrobeny z omyvatelného materiálu (bezftalátové 100% PVC). Vybírat lze ze šesti barvených verzí s motivem rozkvetlé louky.

KE KOČÁRKU …

09_babypoint_stupatko-coradoStupátko Corado (1040,- Kč): Stupátko za kočárek nadchne staršího sourozence, který se bude moci pohodlně svézt. Příležitostí k tomu může být celá řada, od unavených nožiček až po spěch. Umožňuje přichycení na konstrukce většiny kočárků i golfových holí (variabilně nastavitelná výška a šířka dle konkrétního modelu). I nerovný povrch lze jednoduše překonat, stupátko se vysadí a pomocí popruhu zavěsí na rukojeť kočárku. Limitem je pouze hmotnost malého spolujezdce, která je maximálně 30 kg.

10_taska-ke-kocarku-babypoint-mamabag_01Taška ke kočárku Mama bag (770,- Kč): Universální černá taška k uchycení na rukojeti kočárku. Má dělený vnitřní prostor, skládací přebalovací podložku i vnější kapsu na drobnosti, které je třeba mít stále při ruce. Uzavírání tašky je na zip, k dispozici s dlouhým nastavitelným popruhem i úchytem pro přenášení v ruce.

 

TIP NA ZÁVĚR …

11_foto_cd-detska-hraci-skrinka-koledyAlbum Dětská hrací skříňka – vánoční (210,- Kč) je plné vánočních melodií pro nejmenší, 10 nahrávek a 23minutová ukolébavka na závěr. Jednotlivé skladby doprovází příjemný a uklidňující zvuk hrací skříňky i orchestrální nástroje. Autorem je hudební skladatel David Freedom.

Pro informace o dalším nabízeném sortimentu značek Babypoint, BeSafe, X-lander, TFK, Navignton a Newbuddy navštivte www.babypoint.eu nebo https://cs-cz.facebook.com/babypoint.cz.

Více informací naleznete na: www.babypoint.eu.


Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.