diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Diskuzní fóra pro maminky

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

Máte už doma dítko a neustále běháte jen kolem domácnosti a dětí a nemáte čas sama na sebe? Jednou z možností, jak svůj čas využít je návštěva diskuzních fór na internetu. Je jich celá řada, stačí si jen vybrat. Najdete zde mnoho rubrik, do které se můžete zařadit a začít diskutovat s jinými nastávajícími maminkami nebo už zkušenými. Myslím si, že je to určitě přínosné.

Sama jsem začala již v těhotenství navštěvovat dvě diskuzní fóra. Na ty jedny webovky chodím už několik let. S maminkama se znám osobně, máme stejně stará dítka. Byly mě oporou ve dnech, kdy mě bylo nejhůře, kdy jsem se cítila sama, unavená, smutná. Dokázaly mě vždy zlepšit náladu, povzbudit. Někdo může namítnout, že na internetu je řada diskuzních fór, kde jsou některé informace zveličovány a maminky by si některé návody a rady neměly brát příliš k srdci. Je opravdu na každé z nás, aby si toto uvědomila a nebrala vše doslovně a paušálně. Jsou to informace, které je nutné brát s rezervou.

Na diskuzních fórech jsou rubriky seřazeny podle toho, zda jste těhulka nebo už vás zajímají informace o vašem batoleti atd. Je to různé. Každý si zajisté vybere.

Na webu www.MojeBrisko.cz a www.NaseBatole.cz je také diskuzní fórum, kam mohou maminky psát své dotazy a diskutovat s jinými uživatelkami. Přijďte se za námi podívat a popovídat si, podělit se o starosti všedního dne, načerpat energii.  Těšíme se na vás.


Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.