diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Dětský hygienický návlek na nákupní vozík – nová pomůcka pro děti!!

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

navlek na vozikMilé maminky!
Také je pro Vás důležité zdraví Vašeho dítěte? Bojíte se přenosu infekce ve velkých obchodních centrech? I my jsme tuto otázku řešili… A tak vznikla nová pomůcka pro děti-DĚTSKÝ HYGIENICKÝ NÁVLEK NA NÁKUPNÍ VOZÍK. Nyní je návlek chráněn jako vynález pod číslem PV 2013-247 a navržen pro udělení patentu. Jakákoli výroba a prodej podléhá licenci.
Cílem řešení je zabránit dítěti sedícímu v nákupním vozíku v kontaktu s těmi povrchy vozíku, na které dosáhne ručičkama a ústy. Tyto povrchy jsou často kontaminovány a mohou být zdrojem pro přenos infekce. Tento problém není dosud uspokojivě řešen ze strany nákupních center, proto musíme bezpečnost a zdraví našich nejmenších řešit my – rodiče. Další výhodou je, že zde můžete zavěsit hračku dítěte, kterou se během nákupu zabaví. Můžete dát dítěti oblíbený rohlík bez obavy, že s ním zkonzumuje i bacily, které zde zanechal kdosi před Vámi… Návlek má všité rukavice tak, aby ani osoba tlačící vozík nepřišla do kontaktu s madlem.
V nejbližší době bude k mání první testovací série. Proto budeme rádi za každý Váš názor, jak výrobek zlepšit, co byste uvítali atp. Pokud se Vám DĚTSKÝ HYGIENICKÝ NÁVLEK NA NÁKUPNÍ VOZÍK líbí, dějte o něm vědět i ostatním rodičům.
Máte-li jakékoli otázky, ráda je zodpovím zde, na e-mailu ditevkosiku@seznam.cz nebo na tel.: 739 085 188.Také pro Vás připravujeme internetové stánky, kde se o této novince dozvíte mnohem více informací.

Najdete mě též na facebooku http://www.facebook.com/tereza.javurkova.10, kde ráda uvítám Vaše názory v diskuzi.
Předem všem děkuji za Vaše názory:-)

Přeji všem rodičům zdravé a spokojené děti
Tereza Javůrková

 

 

Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.