diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Dětské herny a herničky

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

Dětská herna je ideální prostor, kde můžete trávit se svým dítětem svůj čas, když není hezké počasí, a vaše dítě třeba nemůže vydržet bez písečku nebo jízdě na odrážedle. Větší herny nabízí své vlastní pískoviště, například v Praze je dětské centrum Lefík, kde si klidně děti můžou stavět bábovičky nebo jezdit na odrážedlech či motorkách a nemusíte mít strach, že na ně bude pršet nebo jim bude zima.V centru jsou i dětské houpačky nebo skluzavka.

Ve větší herně můžete být klidně celý den, nemusíte mít strach, že budete mít hlad. Některé herny mají svou vlastní kuchyni a nebo občerstvení a pití, které je vhodné i pro děti.V Lefíku při vstupu dostanete číslo, na které si můžete objednávat jídlo a pití a při odchodu zaplatíte vše najednou, jak vstup, tak konzumaci. V ostatních, převážně menších herničkách platíte hned při vstupu, ale využívat můžete například permanentky.

V hernách najdete velké množství hraček-plyšáci, panenky, stavebnice, kostky, pokojový stan, kuželky, atd. můžete tak mít i inspiraci k ježíškovi, když zjistíte, co vaše dítě nejvíc zaujme a doma takovou hračku nemáte. Někde mají i hrací koutek pro ty nejmenší miminka s hračkami pro ty nejmenší. Samozřejmostí herny bývají přebalovací pulty, někde mají i dětské malé záchůdky.

Dětské herny a herničky najdete po celé republice. Některé pořádají i různé dětské akce. Zkuste si najít tu svoji, ve vašem městě! Vaše dítě bude mít nějakou změnu, bude mezi dětmi a může poznat nové kamarády!


Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.