diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Designový kočárek, který svítí ve dne i v noci

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

Babypoint představuje kočárek, se kterým se nebudete muset rozmýšlet, kdy a kudy pojedete!

X-lander X-Move je nový designový kočárek,
který svítí ve dne i v noci

Ač výrobci kočárků každoročně představují stále propracovanější modely, značka X-lander, kterou na český trh dováží firma Babypoint, je letos o krok napřed. Kolekce 2012 zaujme nejen systémem Color Pack, který zákazníkům umožňuje si kočárek barevně „obléci“ dle vlastních představ, ale především také novým modelem sportovního kočárku X-lander X-Move s LED osvětlením v rámu konstrukce. S tímto kočárkem již nebudete mít obavy vyjet ven za pozdního odpoledne, když je šero a stmívá se. X-Move se výborně hodí do rodin s aktivním způsobem života, hravě zvládne městské i venkovské prostředí.

Vychází ze zkušeností maminek a dokonalostí přírody

Konstrukční řešení kočárku X-Move vychází z dlouholeté komunikace se spotřebiteli a prodejci. Cílem bylo představit maximálně komplexní prostředek, jak z hlediska uživatelského komfortu, tak z pohledu designu. A to se, troufáme si říci, značce X-lander povedlo. Jistou zajímavostí je, že výrobce hledal inspiraci ve světě zvířat, ne náhodou zadní část konstrukce kopíruje siluetu koňské nohy, z jejíž dokonalé anatomie vychází. Kočárek tak získal na originalitě i eleganci. Přestože se jedná o designovou novinku, dokáže model X lander X-Move bezesporu oslovit i příznivce klasiky.

Zaručuje bezpečné a snadné ovládání

Kromě blikajícího nebo stálého světla umístěného v rámu kočárku patří mezi další přednosti této novinky možnost připevnění sportovní nástavby po i proti směru jízdy, čtyři nafukovací kola vhodná i do terénu s nožní brzdou zadních kol, komfortní systém skládání s pojistkou složeného kočárku či teleskopická rukojeť s nastavitelnou výškou. Pro vyšší bezpečnost je potah kočárku vybaven reflexními prvky, nechybí ani antiradiační ochranné pouzdro na mobilní telefon, které zabrání přenosu záření. K pohodlí přispěje do kočárku integrovaná moskytiéra i hlubší sklápěcí bouda, která dítě spolehlivě ochrání před větrem a sluncem.

Je kompatibilní s hlubokou korbou i vybranými autosedačkami

Sportovní nástavbu lze vyměnit i za hlubokou korbu X pram Q. Její velkou předností je nastavitelná zádová opěrka, která dítěti zajišťuje komfortní sed i polosed s potřebnou oporou hlavy. Zadní část potahu lze z korby sundat a zvýšit tak přísun čerstvého vzduchu do kočárku. Automatickou součástí korby je moskytiéra, pláštěnka a úchyt na přenášení. Podvozek kočárku je dále kompatibilní také s autosedačkami značek: X-lander by BeSafe, Maxi-Cosi a X-lander X-car.

Přináší radost a hru s barvami

Výběr je možný ze šesti zářivých a veselých barev, které lze střídat dle vašich přání či sezónních trendů. Se systémem Color Pack totiž není žádný problém mít třeba na jaro a na podzim jinou barvu potahu. Doporučovaná maloobchodní cena sportovního kočárku X-Move je 10.990,- Kč. Přehled prodejních míst (kamenných prodejen i e-shopů) stejně jako veškeré informace o produktech značky X-lander najdete na www.x-lander.cz nebo www.babypoint.eu.

Více informací naleznete na: www.babypoint.eu.


Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.