diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Designová jídelní židlička JOIE a barevné doplňky Lässig pro pohodové stolování s dětmi

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

01-bryndak-lassigVÝBAVIČKA PRO DĚTSKÉ STRÁVNÍKY

Máte doma malého jedlíka nebo miminko, které ještě samo nepapá? Přibližně kolem půl roku věku, resp. v době, kdy dítě začíná samo sedět, je nejvyšší čas začít se poohlížet po vhodné jídelní židličce. Zvláštní pozornost si zaslouží designový model britské značky JOIE, která je novinkou 2016 v nabídce společnosti Babypoint. Tím to však nekončí. Firma nabízí i celou řadu dalších krásných a především také praktických doplňků, které potěší vás i vaše děti. Vlastní veselý příbor, talířek i hrneček bezesporu rozzáří oči každé malé holčičky i chlapečka. Rodiče zase uvítají vkusný funkční bryndák i prostírání na stůl. Pár tipů jsme pro vás vybrali.

02-zidlicka-joie-mimzy-lx-motiv-hoot-04DESIGNOVÁ NOVINKA 2016 – Multifunkční židlička JOIE nejen k jídelnímu stolu

Společnost Babypoint rozšiřuje dovoz kočárků a autosedaček britské značky JOIE o designovou jídelní židličku JOIE Mimzy LX. Na první pohled židlička zaujme čistým a přístupným designem, který nebrání manipulaci s dítětem. Má příjemné polstrování s atraktivními motivy a omyvatelným povrchem, měkkou vnitřní vložku lze zcela vyjmout a případně také vyprat v ruce na 30°. Součástí jsou nastavitelné pětibodové pásy pro bezpečné sezení. Židlička se maximálně přizpůsobí vám i vašemu dítku. Polohovatelná konstrukce má 7 výškových pozic, 3 polohy sklonu zádové opěry, dále 3 úrovně výšky a 2 pozice sklonu opěrky nohou. Všechny dobroty se vejdou na prostorný, jednoduše odnímatelný a nastavitelný pultík, jehož součástí je neklouzavý horní díl s přihrádkami včetně držáku nápojů, který lze využít i jako tác na servírování jídla. Vyměnit ho můžete za miniaturní svačinový pultík. Oba vrchní pultíky lze mýt v myčce. Pokud se zrovna nepapá a pultík netřeba, můžete ho uskladnit na zadních nohách židličky. Židlička se díky variabilní nastavitelnosti bude hodit i mimo jídelní stůl, přesun po místnosti usnadní kolečka integrovaná v předních nohách. Po složení je židlička dokonale kompaktní a nenáročná na prostor. Využijete ji od cca 6 měsíců až do 3 let. K výběru jsou tři barevné kombinace.

V prodeji od ledna 2016 u Babypointu, doporučovaná cena 3.140,- Kč, více na www.joiebaby.info.

STÁLICE V SORTIMENTU – Multifunkční židlička Babypoint Gracia na nízké i vysoké noze

03-zidlicka-babypoint-gracia-02Multifunkční židlička Gracia značky Babypoint má oproti ostatním židličkám „něco“ navrch. Kromě klasické vysoké verze k jídelnímu stolu umožňuje sestavení do podoby nízkého stolečku se samostatnou židličkou. Ta se bude hodit při odpolední svačince, kreslení i hraní si. Klasická vysoká podoba má dvoudílný vyjímatelný, polohovatelný a omyvatelný jídelní pultík i praktické stupátko na nohy. Zádovou opěrku židličky s nastavitelnými pětibodovými pásy můžete zafixovat do tří volitelných pozic. Měkkou vložku lze sundat a vyprat. Židlička je vhodná od cca 6 měsíců a má nosnost 15 kg. Bezpečnost použití a nezávadnost materiálů prověřily testy Strojírenského zkušebního ústavu a Státního zdravotního ústavu. V nabídce jsou dvě barevné verze, hnědo-oranžová a zeleno-oranžová.

Doporučená prodejní cena 2.300,- Kč.

KDYŽ BRYNDAT, TAK NA BRYNDÁK LÄSSIG

04-bryndak-lassig-motiv-little-tree-fawnZe sortimentu dětských doplňků německé značky Lässig jsme vybrali dva modely bryndáků.

Malý voděodolný bryndák Lässig Small Bib Waterproof je vyroben v rozměru 20,6 x 23 cm. Přední stranu má ze 100% bavlny, na zadní části je z 15 % příměs polyesteru. Děti zaujmou veselé barvy i motivy zvířátek. Zapínání je jednoduché na suchý zip.

Doporučená prodejní cena 190,- Kč.

 

05-bryndak-lassig-long-sleeve-bib-motiv-little-tree-foxDruhý tip uvítají rodiče malých rošťáků. Praktický šusťákový bryndák s dlouhými rukávy Lässig Long Sleeve Bib je dokonale vodotěsný. Ve spodní části má záchytnou kapsičku, která zabrání dalšímu ušpinění. Bryndák o rozměru 70 x 31 cm se zapíná za krkem na suchý zip. K výběru je řada barev i veselých motivů.

Doporučená prodejní cena 300,- Kč.

 

VLASTNÍ PŘÍBOR A NÁDOBÍ NESMĚJÍ CHYBĚT

06-detsky-pribor-lassig-motiv-wildlife-elephantBarevný dětský příbor Lässig (Cutlery Stainless Steel) sestává z vidličky a lžičky, umístěných v pouzdře. Jedná se o kombinaci nerezové oceli a rukojeti ze 100% melaminu. Rukojeť lze vybrat v různých barevných kombinacích, vždy s obrázkem. Rozměry: 16,5 x 6 x 3,5 cm.

Doporučená prodejní cena 240,- Kč.

 

07-talirek-lassig-plate-with-silicone-motiv-little-tree-fawnDětský talířek Lässig (Plate with Silicone) se vyrábí ze 100% melaminu ve velikosti 21 x 21 x 3 cm. Zespodu má praktický silikonový pruh zabraňující klouzání po stole a jídelním pultíku. Umožňuje mytí v myčce. Na výběr jsou krásné barevné varianty s motivy zvířátek.

Doporučená prodejní cena 160,- Kč.

08-hrnecek-lassig-cup-with-silicone-motiv-little-tree-fawnDětský hrneček Lässig (Cup with Silicone) se bude dětem díky dvěma uchům dobře držet. Nejmenším dětem usnadní pití odnímatelné víčko se sacím náhubkem. Praktický je i silikonový pruh vespod hrnečku, který zabraňuje klouzání po stole či jídelním pultu. Materiálové složení je ze 100% melaminu, rozměr 11,5 x 7 x 10 cm, několik veselých variant k výběru.

Doporučená prodejní cena 160,- Kč.

09-detske-prostirani-lassig-motiv-little-tree-foxVeselé dětské prostírání (Breakfast Board) by na jídelním stole nemělo chybět. Vyrobeno je ze 100% melaminu v rozměru 23,5 x 0,5 x 16 cm. K výběru jsou obrázkové motivy v několika barvách.

Doporučená prodejní cena 200,- Kč.

 

10-bryndak-lassig-long-sleeve-bibDoplňky Lässig (prostírání, talířek, mistička, hrneček, příbor, tedy kompletní set na papání) lze pořídit v jednotné barevné kombinaci.

Pro další informace můžete navštívit internetové stránky www.babypoint.eu, www.joiebaby.info a www.lassig-fashion.cz nebo také FB společnosti Babypoint.

 


Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.