diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Dejte svým dětem tu nejlepší péči

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

Pečovat o své děťátko je tím nejkrásnějším úkolem, ale zároveň nejnáročnějším. Pokožka vašeho batolátka potřebuje tu nejjemnější péči. Nevíte, jakou kosmetiku zvolit? Potřebujete poradit? Navštivte internetový obchod http://www.novakosmetika.cz, který se specializuje na přírodní a bio kosmetiku.

Najdete zde přehledně řazené rubriky podle značek i kategorií. Stačí si jen vybrat. Vedle péče o základní i neobvyklé typy pleti nabízíme kosmetiku s účinky proti projevům stárnutí nebo výrobky pro péči o dětskou pokožku citlivou na hodnotu pH. Všechny nabízené produkty jsou 100% přírodní, šetrné ke zdraví Vašeho těla a ohleduplné k životnímu prostředí.´

Podzimní sychravé dny vystřídají mrazy a Vašim úkolem je ochránit dětskou pokožku proti těmto nepříznivým vlivům. Zvolte řadu Robátko od Cannaderm – speciální ochranný krém z čistého konopného oleje, s hroznovým olejem, máslovníkem a UV faktorem pro celodenní péči o citlivou a dětskou pokožku v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Obsažené účinné látky aktivně chrání pokožku před působením chladu, vysycháním a podrážděním. Pokožka je po aplikaci krému vláčná, krém s UV faktorem chrání před působením chladu, větru a UV záření.

Podzimní měsíce představují velkou zátěž i pro imunitní systím našich dětí. Jak je tedy ochránit? Vyzkoušejte Topvet šípkový dětský sirup s fruktózou. Šípkový sirup je podpůrný přípravek, který pomáhá zvyšovat obranyschopnost. Šípek je cenným zdrojem vitamínů C, A, B1, B2, P a K. Doporučujeme užívat v obdobích zvýšeného výskytu chřipkových onemocnění.


Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.