diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Chuchle dětem – volnočasové aktivity pro celou rodinu

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

Chuchle dětem bude každoročně v květnu a v září přinášet na krásné prostředí závodiště Velké Chuchle den plný volnočasových aktivit pro celou rodinu a zejména děti s pestrým doprovodným programem.
Klub CF je jedním z partnerů akce a bude se na ní prezentovat ve svém informačním stánku, kde budeme návštěvníkům rozdávat informační materiály a poskytovat podrobnější informace o slaných dětech. Součástí prezentace také bude veřejná sbírka a prodej propagačních předmětů s logem Klubu CF. Akce je určena pro celou rodinu. Doprovodný program je velmi pestrý, na své si přijdou všechny věkové kategorie.
Termín:
SOBOTA 12. 5. 2012 od 9-18 hod.

Místo konání:
Dostihové závodiště VELKÁ CHUCHLE, Radotínská 69, Praha 5

Charakter akce:
DĚTSKÝ DEN pro celou rodinu – bohatý program, živá zvířata, hromada soutěží, dětské dílny a kulturní vystoupení.
Psům zákaz vstupu

Zázemí:
Areál je rozdělen na dvě části, kdy se hlavní program dne bude odehrávat venku na zatravněné ploše. Druhou částí je krytá hala pro cca 1500 návštěvníků. Mezi oběma místy dění budou rozestavěny další různorodé aktivity. V celém areálu jsou pro návštěvníky místa pro odpočinek, posezení pod slunečníky, rozmanitá nabídka občerstvení kuchyně z celého světa a útulná kavárnička s dětským koutkem pro nejmenší. Součástí vybavení areálu je luxusní sociální zázemí s dostatečnou kapacitou, k dispozici je i místnost pro kojící matky s přebalovacím pultem

Program a doprovodné aktivity:
Venkovní prostor: Po celé ploše budou pestře zastoupeny výtvarné dílny pro děti, ukázky starodávných řemesel a mnoho dalších stánků s doplňkovým sortimentem.

Jako sportovní vyžití je připravena olympiáda, kde se budou plnit různé disciplíny, stejně tak jako při dětských žokejských zkouškách, kdy se každé dítě, které se zúčastní, stane žokejem
a může se svést zdarma na jednom z třech populárních chuchel-
ských poníků Jupíkovi, Vilíkovi a Bajajovi. V hrací zóně najdete velké skákací hrady, trampolíny, dostihový trenažér aj. Po celou dobu konání akce bude na podiu probíhat doprovodný program.

V rámci vnitřního prostoru bude hrací koutek pro nejmenší, kde se o zábavu postará Martin Hrdinka a jeho tým. Dále zde budou umístěny interaktivní kinect hry a proběhne několik dětských módních přehlídek.

Za nepříznivého počasí nehrozí zrušení akce. Je připraven náhradní program asi pro 1500 návštěvníků.

Program: Sportovní olympiáda, žokejské zkoušky, výtvarné dílny, jízda na ponících a velkých koních, trampolíny, ekologický koutek, malování na obličej, dětský koutek pro nejmenší s kavárničkou, malá ZOO, ukázky dobových řemesel a mnoho dalších skvělých akcí..

Václav Neckář, Tančíme a zpíváme s Míšou, Martin Hrdinka a jeho tým…

Předprodej:

CENY předprodej (+poplatek sítě):
dospělý: 150,- dětský: 70,- rodinné: 350,-

CENY na místě: dospělý: 190,-
dětský: 100,- rodinné vstupné: 480,-
Děti do 2 let vstup ZDARMA!!!
Držitelé průkazu ZTP vstup ZDARMA!!!

Zdroj:

http://www.chuchledetem.cz

http://www.cfklub.cz

 


Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.