diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Biolampa online

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

Pokud vybíráte biolampu, měli by jste dbát určitých zásad než biolampu zakoupíte. Jelikož se biolampy od sebe značně liší, měli bychom si o biolampách před jejím nákupem zjistit co nejvíce informací. Ne každá biolampa, i ta drahá, musí být kvalitní s poslouží Vám k tomu, k čemu potřebujete, na trhu je spousty značek a druhů. V dobrém obchodě by v nabídce neměli chybět značky Biostimul nebo Biobeam. Například Biostimul BS 303 léčí řadu onemocnění a patří mezi velmi efektivní lékařské přístroje. O léčbě Biostimulem je hodně napsáno také zde www.biolampa.net/biostimul/

Biobeam a Biostimul kvalitní jsou

Před nákupem buďte obezřetní a rozhodně nekupujte biolampu, která má v sobě zabudovanou halogenovou žárovku, jako je to v případě bioptronové lampy Bioptron zepter, tento zdroj záření není až tak účinný, ba dokonce může i ublížit. Kvalitní biolampa Biostimul a BeioBeam nikdy nehřejí. Nejmodernější biolampa, jakými je Biostimul, disponuje nikoliv halogenovou žárovkou, ale je vybavena nejmodernější led technologií. Jak jsme již zmínili, halogenová žárovka, kterou biolampa Bioptron využívá jako zdroj světla, může být na škodu například při zánětu, zánět nikdy nesmí být nahříván, neboť by se jeho průběh zhoršil a halogenová žárovka mírně hřeje, led diody nikoliv, proto se používají v nejmodernějších biolampách BioBeam. Biolampa BioBeam vybavená led technologií má mnohem výraznější výkon a hlavně se dá bez problému použít na zánětlivá onemocnění, kdežto bioptronová lampa Bioptron vybavená halogenovou žárovkou rozhodně ne. Při výběru biolampy by jste si měli zjistit, zdali má výrobce biolampy patentovanou technologii, jako je to v případě Biostimul. Pokud ano, můžete si být jisti, že do vývoje biolampy byly investovány nemalé prostředky. Takováto biolampa (Biostimul, Biobeam 940) by měla patřit mezi ty kvalitní.

Kde BioBeam zakoupit?

Při nákupu biolampy existuje mnoho možností, kde biolampu pořídit. Spousta lidí má nemilé zkušenosti s podomními prodejci prodávající bioptronové lampy Bioptron Zeptej a jejich nekalými praktiky. Možným způsobem koupě biolampy Biobeam je kamenný obchod nebo obchod internetový. Jako ověřené e-shopy můžeme doporučit www.elife.cz/biolampa/ nebo www.elitech.cz/biolampa/

Biostimul z kamenného obchodu

První nápad, kam jít biolampu Biostimul zakoupit bude jistě do obchodu, kde Vám Biostimul předvedou, kde si ho můžete prohlédnout a zodpoví Vaše otázky. Bohužel kamenné obchody prodávající Biostimul téměř neexistují. Pokud budete mít opravdu štěstí, je možné zakoupit v lékárně biobeam, avšak na takový nákup si dejte pozor. Nabídka v lékárnách je velice omezená, nabízejí zpravidla jen jeden typ Biobeam 940, nebo maximálně dva druhy, a vy tak nebudete mít možnost volby výběru mezi Biobeam 940, Biobeam 660, Biostimul BS 103 a Biostimul Bs 303 . Tento nákup v lékárně patří sice mezi ty bezpečné, máte možnost prohlédnutí výrobku, avšak díky omezenému výběru jistě nekoupíte nejnovější kvalitní biolampu, jakými je třeba Biostimul. Biolampa z kamenného obchodu, pokud se nejedná vyloženě o obchod specializovaný tedy není tou nejlepší volbou.

Biolampa od podomních obchodníků

Biolampa od podomních prodejců patří k nejhorší možnosti jejího nákupu. Výběr biolamp od podomních prodejců je ještě omezenější než v kamenných obchodě, ba co dokonce, nemáte na výběr z ničeho. Podomní prodejce se Vám bude snažit vnutit pouze jeden druh biolampy, často je to bioptronová lampa Bioptron Zepter, o kterém bude tvrdit, že je skutečně to nejlepší. Avšak buďte na pozoru, obrovské marže, které mají podomní prodejci na výrobcích Bioptron Zepter jsou tak obrovské a nepřiměřené, že udělají téměř cokoliv, aby Bioptron Zepter prodali. Dokáží lidi doslova ukecat a zblbnout. Takového člověka, který se snaží prodat zdraviotnický přístroj, kterým biolampa je, by jste neměli pouštět ani přes práh. Nejen, že se takového člověka budete těžko zbavovat, ale hlavně, možná i nevědomky koupíte biolampu, kterou jste ani nechtěli. Nákupem takovéto biolampy si můžete být jisti, že jste koupili předražený výrobek, který svou cenou nebude vykazovat takové účinky, které by moderní kvalitní biolampa jako např. Biobeam 940 měla mít.


Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.