diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Biolampa a její využití v kosmetice

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

Biolampa Vám může pomoci vyhladit vrásky, jizvy, strie či dokonce předejít stárnutím pleti. V kosmetice je biolampa čím dál více využívána, je tak schopna krom různých onemocnění pomoci také i z kosmetického hlediska. Díky svým biostimulačním a protizánětlivým účinkem je biolampa efektivní i v omlazení pokožky.

Biolampa – široké použití

Nejčastější obtíže, které biolampa v oblasti kosmetiky účinně léčí je akné nebo dermatitidy. Jizvičky, které Vám po akné zůstaly, dokáže biolampa také úspěšně léčit až téměř do vymizení. Platí zde však nepsané pravidlo, čím déle jizvy máte, neboli řečeno, čím jsou jizvy starší – léčba bude delší. Pro rychlý viditelný účinek, doporučujeme biolampu používat ihned jakmile se jizvy dostaví, to platí i pro jizvy pooperační. Někomu z nás se opar neudělá za celý život, jiné opar obtěžuje několikrát do roka, na opary je biolampa přímo skvělá! První viditelný efekt po aplikaci biolampy je opravdu značný. Opar, který je neléčený může trvat i deset dní, pokud budete zasvěcovat 3krát denně pomocí biolampy, můžete dobu hojení zkrátit i na polovinu a to bez jakýchkoliv drahých mastiček. Pokud budeme biolampu používat na postižené místo i preventivně, zamezíme tak vzniku častých oparů. Biolampa jako přístroj takový je na opary opravdový zázrak.

Biolampa regeneruje

Chcete-li zastavit stárnutí, zmírnit vrásky, používáte-li drahé kosmetické přípravky nebo chodíte na drahé procedury do kosmetických salonů? Biolampa díky svému regeneračnímu účinku našla důležité uplatnění v kosmetice. Vystavit pokožku působení biolampy se doporučuje například po hloubkovém čištění pleti, peelingu, lymfatické drenáži nebo po různých formách depilace. Biolampa je tak dobrou volbou na zpomalení vrásek i na jejich odstranění. Biolampa slaví úspěch i v léčbě proti striím, které trápí mnoho žen po porodu nebo k odstranění popálenin. Nadměrné vypadávání vlasů nebo dokonce podpoření růstu vlasů nových i tomto biolampa zaznamenala úspěch.

Biolampa v pohodlí domova

Jestli jste se rozhodli, že by měla být biolampa Vaším novým pomocníkem za krásou máte na výběr dvě možnosti. Buďto budete navštěvovat kosmetický salón, kde se biolampa s úspěchem využívá nebo budete investovat do své krásy, ale hlavně i zdraví a pořídíte si biolampu domů. Biolampa a její pořízení není nikterak nákladné. Pokud si spočítáte čas, který strávíte v kosmetickém salónu a hlavně peníze, které utratíte je investice do biolampy rozumnou cestou jak mít biolampu doma a aplikovat ji pravidelně na postižená místa. Biolampa a její nákup Vám tak umožní i používání v celé rodině, investice do biolampy a její nákup je tak mnohem lepší než docházet do salonu, jak z hlediska ceny, tak z hlediska použití v pohodlí Vašeho domova. Pro efektivní léčbu by mělo být použití biolampy pravidelné tedy použití 2-3 krát denně po dobu deseti minut. Avšak četnost opakování a délka aplikace je u každého onemocnění či „zkrášlující procedury“ jiné. Biolampa tak v posledních letech zaznamenala veliký boom nejen v oblasti kosmetiky za zdravou, mladě vypadající pletí.

Jak taková biolampa funguje?

Biolampa je poměrně složitý přístroj i když její princip je poměrně jednoduchý. Biolampa byla vyvinuta na základě výzkumu, do kterého jsou investovány nemalé finanční prostředky. Díky vysokým prostředkům, které jsou do výzkumu vkládány, není divu, že si výrobci své knot-how nechají patentovat. Pokud je biolampa kvalitní, měla by být před svým vstupem na trh důsledně prověřena klinickými testy. Jedině taková biolampa může být efektivní a nejedná se o žádnou atrapu či hračku, kterou jen pouze svítí. A jak tedy biolampa vlastně funguje ? biolampa a její světlo, které je schopné pronikat do tkáně až několik centimetrů aktivuje buňky, které špatně fungují, svícením tak buňky nastartují svojí funkci a začnou lépe-ji pracovat, tím dochází k samoléčebnému efektu.


Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.