diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Bambiriáda 2012 – Nadšení i zkušenost

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

Čt 24. 5. 2012 – ne 27. 5. 2012 Česká republika

Tradiční celorepubliková přehlídka volnočasových aktivit pro děti a mládež Bambiriáda se koná od 24. do 27. května v Praze a dalších 18 městech ČR. 14. ročník akce pořádané Českou radou dětí a mládeže (ČRDM) si chce letos mottem Nadšení i zkušenost připomenout důležitost k propojení světa dětí a těch „dříve narozených“.
V Praze budou mít děti spolu s rodiči i prarodiči možnost navštívit Tvořivou dílnu a společně si vyrobit jednoduchou hračku, například tradiční kačenu z dřevěných odřezků. Tvořivá dílna bude otevřena známými osobnostmi a jejich ratolestmi v rámci čtvrtečního slavnostního zahájení Bambiriády na Vítězném náměstí. Ty nejlepší výtvory budou spolu s kartičkou vyjadřující mezigenerační poselství následně 7 dní nabídnuty veřejnosti k odkoupení v online aukci na www.aukro.cz. Získané prostředky věnuje organizátor na dobrovolnické aktivity v projektu 72 hodin.
Informace o dalších soutěžích a programu akce naleznete na www.bambiriada.cz.
Na Bambiriádu se letos můžete vypravit do některého z těchto měst: České Budějovice, Český Brod, Český Těšín, Cheb, Chomutov, Chrudim, Ivančice, Jihlava, Liberec, Náchod, Ostrava, Třinec, Bohumín, Plzeň, Praha, Rychnov n.Kn., Vlašim, Zábřeh, Zlín.

Více na: http://www.bambiriada.cz

Zdroj: http://www.PeknyDen.cz – tipy pro volný čas rodin s dětmi


Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.