diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Balíme tašku do porodnice: tyhle věci vám čekání na miminko zpříjemní

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

Každá nastávající maminka by měla mít včas připravenou tašku do porodnice. Kromě dokladů, županu, ručníku, pantoflí a dalších nezbytností si však můžete přibalit i další praktické maličkosti, díky kterým bude čekání na příchod miminka a odchod z porodnice domů příjemnější.

Vůně na polštář pro relaxaci a klidný spánek

Patříte-li mezi ženy, kterým pobyt ve sterilním nemocničním prostředí navozuje úzkostné stavy a nespavost, určitě oceníte levandulovou vůni na polštář od L´OCCITANE. Stačí jedno stříknutí a mlha uklidňující vůně navodí příjemnou atmosféru, zklidní vaši mysl a zkvalitní spánek. Navíc jde o přírodní vůni, kterou rozhodně nebudete obtěžovat okolí.

www.loccitane.cz

Přenosný internet pro rozeslání fotek miminka

 První hodiny života, to je prostě zázrak, který stojí za to zdokumentovat. Abyste mohla co nejdříve fotky novorozeného miminka rozeslat svým nejbližším, vezměte si s sebou malý notebook. A jelikož zdaleka ne všechny porodnice mají k dispozici Wi-Fi síť, nezapomeňte na malý USB modem s internetem. Ve formě jednorázového předplaceného kreditu ho velmi levně pořídíte například u U:fona.

www.ufon.cz

Kelímek šetrné léčivé masti na celé tělo

Po porodu bude vaše tělo vyčerpané a bolavé, takže se vám bude hodit spousta produktů šetrné pečující kosmetiky. Abyste ale do porodnice nejela jako pojízdná drogerie, vystačíte s kelímkem univerzální konopné masti Carun. Ta nahradí krém na ruce, nohy, balzám na rozpraskané rty, ale pomůže vám zcela přírodní cestou zacelit i případné poporodní odřeniny, opruzeniny a otlaky, a to i na intimních partiích. Hlavní léčivou látkou masti je výtažek ze zelené části léčivého konopí, dále obsahuje směs panenského BIO olivového a konopného oleje, harmonickou směs přírodních silic z máty, citronu a levandule a jako nosič je použita lékařská vazelína a parafín.

www.konopnyshop.cz

Depigmentační krém pro rozjasnění pleti a odstranění skvrn

Pleť maminky bývá po porodu unavená, schází jí vitalita a přirozený jas. Těhotenství je navíc typické výraznými hormonálními změnami, které přispívají ke zvýšené tvorbě melaninu. Proto má spousta maminek v obličeji pigmentové skvrny (tzv. melasmata), které se jí vytvořily během těhotenství. Podle dermatoložky z kliniky estetické medicíny Mediestetik, MUDr. Heleny Reisingerové, je nejúčinnější metodou, jak tyto skvrny odstranit a pleť opětovně rozjasnit, využití laserů. S péčí o unavenou pleť však můžete začít ihned po porodu – podle MUDr. Reisingerové je ideální například depigmentační krém Filorga, který sjednocuje barevné rozdíly pleti způsobené nevzhlednými pigmentovými  skvrnami, a pleť také rozjasňuje.

www.mediest.cz


Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.