diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

„Spoření s klokánkem“ – jistá budoucnost pro vaše děti

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

Poradenská společnost Golden Gate CZ spouští v České republice unikátní projekt spoření určený především pro rodiče, kteří chtějí zabezpečit své děti. Australské zlaté mince s klokánkem jsou jedinečným způsobem, jak zabezpečit děti do nadcházejícího života s jistotou toho, že si v budoucnu za naspořené peníze koupí to, co budou potřebovat. Tak jako má malý klokánek svůj domov a ochranu u své klokaní rodiny, snažíme se i my zabezpečit své děti do života, který je čeká a který může být někdy plný změn a zvratů. Jak děti rostou, můžeme se radovat z jejich pokroků. Chceme je však co nejlépe do života zajistit, aby byly v bezpečí i po opuštění „klokaní kapsy“ a mohly mít vše, co pro kvalitní život potřebují, včetně rezervy na horší časy.

Mnoho rodičů si proto klade otázku, jak mohou usnadnit svým dětem budoucí vstup do světa dospělých. Stejnou otázku si položila i společnost Golden Gate CZ a jako odpověď připravila produkt na míru šitý všem starostlivým rodičům i prarodičům. „U mnohých našich klientů jsme se setkávali s tím, že nakupují zlato pro své děti s cílem zabezpečit je pro jejich budoucí život. To nás inspirovalo k vytvoření produktu, který by je v jejich snaze podporoval a byl učený přímo jim“, vysvětluje vznik „Spoření s klokánkem“ Pavel Ryba, obchodní ředitel společnosti.

Proč darovat peníze, když můžete darovat zlatou minci

Spoření není určeno pouze pro rodiče, ale také pro prarodiče, kteří chtějí spořit svým vnoučatům. Minci s klokánkem lze kromě spoření pořídit také jednorázově a potěšit tak své blízké originálním a cenným dárkem. Mince je nejen hezčím a osobnějším dárkem než peníze, ale může navíc daleko lépe než peníze fungovat jako úspora do budoucna. Na rozdíl od nich totiž není zlato znehodnocováno inflací.

Jak spořit

Ve „Spoření s klokánkem“ rodiče i prarodiče spoří do australské mince s motivem klokana o váze 1 nebo 1/2 unce (unce =31,103 g) z ryzího zlata. Vždy, když naspoří částku odpovídající ceně jedné mince, dostanou ji fyzicky do svých rukou a mohou s ní disponovat dle své libosti. Mince je navíc vydávána každý rok v jiném provedení a za pár let dospívání se jich tak dá nashromáždit pěkná a velmi cenná sbírka. Spoření s klokánkem je pro klienty připraveno ve dvou základních variantách:

  • ½ unce – minimální platba 800,- Kč při cílové částce 200 000,- Kč,
  • 1 unce– minimální platba 1 500,- Kč při cílové částce 500 000,- Kč.

Více informací o novém produktu naleznete na www.goldengate.cz


Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.