čajik

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  Andrea Bátovská a poslední změna je stará 7 let, 2 měsíce.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
 • Autor
  Příspěvky
 • #4384

  9janulka
  Registrovaný uživatel

  Mám 6 měs.holčinu a nechce mi pít ani jeden čaj,co s tím?

  #4484

  Andrea Bátovská
  Participant

  Jani, obrňte se velkou dávkou trpělivosti, všechno půjde, i když pomalu krůček po krůčku. Předpokládám, že holčičku ještě kojíte, anebo přikrmujete mléčnou stravou, a tím pádem má dostatečný příjem tekutin i z jiných zdrojů. Věřte, že pokud by měla holčička žízeň, zcela určitě by se napila.
  Zkuste holčičce nabízet čaj častěji – snahu nevzdávejte a vytrvejte, ale do pití ji striktně nenuťe – mohlo by jí to odradit. Někdy bude opravdu stačit jen doušek.
  Nevím, jaké druhy čajů jste zkoušela, ale mě osobně se u malé osvědčily čistě bylinkové čaje bez příchutě (fa LEROS), které jsem malé střídala; teprve až po roce jsem přidala čaje s příchutí a bylinkové čaje z domácí zahrádky.
  Můžete samozřejmě zkusit i čaj přisladit, nejlépe dětským mléčným cukrem, jež lze podávat již od 1. ukončeného měsíce, a jež by neměl „kazit“ dětské zoubky. (jeden takový vyrábí fa Babio).
  Jani, budu držet palečky a budu ráda za jakoukoliv zpětnou informaci.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.


diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

(235)