Jak ukončit kojení

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

Diskuzní fórum Fóra Jak ukončit kojení? Jak ukončit kojení

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (7 účastníků) se naposledy zapojil uživatel  AlcaVal a poslední změna je stará 1 rok, 5 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (z celkem 7)
  • Autor

Pavlik
    Registrovaný uživatel

Mám dceru 21 měsíců,kterou kojím 1-2x během dne a taktéž i v noci,jenže je to pro mě čím dál víc vysilující a tak bych chtěla přestat.Už jsem to zkoušela různě,od chování,mlíčko se odstěhovalo,zabavit ji něčím jiným,ale vždy jen na chvíli a pak se víc dožadovala k prsu,poslední dobou pokud nedostane prs,předvede ukázkový hysterický křik a pláč.Už nevím co si s ní počít a nakonec ji ten prs dám.Jak to udělat,čekat až sama nebude chtít,nebo prostě nedat a vydržet křik a pláč?Děkuji za radu.

Yvetta
    Participant

Skus postupně nahrazovat mléko Sunarem, podla mna by si na to mohla postupně zvyknout. U nas to fungovalo, po malých dávkách jsme ji uplne naucili na mléko.

Vanda
    Participant

V tomto zabere jen odjet a nechat dítko tak na 2 dny pouze tatínkovi.

sirotienka
    Participant

moja otázka s anetýka ukončenia kojenia ale neviem kam by som to dala.
    maminky kupily ste si kojíci podprsenku z netu?kde?bola s kosticou alebo bez? natrafila som na túto kojíci podprsenka nemáte niektora nejaku znich?

• This reply was modified 2 roky, 9 měsíců by  sirotienka.

misanovakova
    Participant

My jsme taky pomaličku nahrazovali mlíčko sunarem, a postupně si zvykl 🙂

simonatut
    Participant

Mě už malý pít ani nechtěl, takže jsem ho nemusela odstavovat

AlcaVal
    Participant

U nás pomohlo přelepit bradavky náplastí. Místo MM jsem pak dávala Nutrilon. Koupila jsem tady tu lahvičku http://www.pijemezeskla.cz/lahve-pro-deti/lifefactory-kojenecka-lahev-2-250ml-raspberry malé se hned moc líbila. Koupila jsem jí kvůli zdravotní nezávadnosti a malá se do ní hned zakoukala, po týdnu si na prso už ani nevzpomněla. K těm lahvičkám se dá koupit i pítko když jsou děti větší 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (z celkem 7)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

(952)