Kožní problémy

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

Úvodní stránka Fóra Zdraví dětí Kožní problémy

Aktuálně je na stránce zobrazeno 13 příspěvků - 1. až 13. (celkem z 13)
  • Autor
    Příspěvky
  • #5125
    kozous01
    Člen

    Ahojky, jsem tu nová a hledám radu jak na opruzeniny a suchá místa u novorozence do 3 měsíců, neporadil by jste mi tu někdo vaše zkušenosti?

    #5168
    jitu82
    Člen

    Zdravím, já mám 2 měsíčíního Tadíka a ze začátkuu jsme bojovali s tím aby prdelka Tadíka byla ok. Hodně nám pomohl Oilatum. Ze začátku jsem dávala jen koupel ale teď už i krém. Doporučili mi to v lékárně. Dej vědět jak zda jsi to zkusila.

    #5227
    kozous01
    Člen

    Ahojky, o Oilatumu jsem už slyšela, u dr byl leták. Dívala jsem se na ostatní diskuzní fóra a maminky jsou s tím spokojené, tak snad ho budou mít u nás v lékárně. Snad nám to zabere. Moc děkuju a přeji slunečný den.

    #5235
    jitu82
    Člen

    Já jsem ho koupila také u nás v lékarně. Jak malého prcka máš? Mému Tadeáškovi je 2 měsíce a kousek. Zatím žádné jiné problémy, teda až na prdíky nemáme. JO a to tuhé mýdlo používá můj taťka on totiž ty moderní tekutá mýdla nesnáší:-) a moc si ho chválí.

    #5237
    kozous01
    Člen

    Tak jsem to sehnala u nás v lékárně, prý to je dostupené normálně a cena výborná. Tak zkusíme a uvidíme. Vzala jsem si krém i koupel. Naší Barborce jsou 4,5 měsíce.
    Dám info jak to fungovalo, děkuju za radu.

    #5246

    Ahoj, jsem tu poprvé. Nevím jestli jsem dobře. V porodnici jsem dostala velkou krabici se vzorkama. Byla tam koupel od Oilatumu, používali jste to už od narzoní? Malému jsou 3 týdny.

    #5361
    blog
    Správce

    ahoj holky, taky jsme bojovali s opruzeninama, dlouhodobě nic nezabíralo, než nám na kožním doporučili Oilatum, používáme i mýdlo, teď už celá rodina…ten koupelový olej jsme zatím nevyzkoušeli, ale když píšete takové kladné reakce, tak ho taky vyzkouším. pěkný den 🙂

    #5397
    blog
    Správce

    tak ten olej do koupele Oilatum je super, ale bacha na množství. dala jsem tam o něco víc, říkala sem si, nebudu na svym prckovi šetřit, a vana ještě druhej den byla trochu kluzká 🙂

    #5466

    Já mám s Oilatum taky dobré zkušenosti, používám u obou svých dětí minimálně jednou tu olejovou koupel, a mažu krémama. Vůbec jsem si v lékárně nevšimla, že Oilatum vyrábí i mýdla, to určitě vyzkouším. pěkný večer dámy 🙂

    #5478
    jitu82
    Člen

    Oilatum vyrábí i mýdla, abych pravdu řekla, tak za poslední týden to mýdlo používám na odličování, protože se mi loupe nos a je to lepší. Takže ho zkuste i pro sebe. Jinak tu koupel dávám tak 3x do týdne a prdelku máme alabastrovou:-)

    #5479
    kozous01
    Člen

    Musím tedy říct, že na reklamu nedám, ale Oilatum fakt zabral. Takže doporučiju. Máme tak o starost méně. Bohužel, teď mám strach, že nás postihnou neštovice. Setkala jsem se s holčičkou co ji zrovna v tom dnu začali. Její mamča se mě ptala zda může ten oilatum používat i po neštovicích jakoby na doléčení. Nemáte zkušenost někdo?

    #6932
    leel16
    Účastník

    Tak naše malá má od 5. týdne atopický ekzém a je pravda, že už od té doby používáme Oilatum olejíček do koupele a jsem šťastná, že olejíček malinké dělá dobře.

    #8889
    sirotienka
    Účastník

    bepanthen, sudokrem, mastne kremy na suchu pokozku – nivea alebo obycajna indulona pomaha len niezasipy to vysusuje este viac

Aktuálně je na stránce zobrazeno 13 příspěvků - 1. až 13. (celkem z 13)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

(521)