Těhotenský test

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

Úvodní stránka Fóra Volná diskuse Těhotenský test

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Autor
    Příspěvky
  • #5532
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Ahojky, snažíme se s manželem o miminko a vnejbližší době si chci zkusit udělat těhotenský test. Dle info od kamarádky si chci koupit těhotenský test Predictor Early…je prý extrémně citlivý a měl by těhotenství ukázat již 4 dny před očekávanou menstruací. Kdo ho vyzkoušel?

    #5621
    Zdena
    Host

    Super test, nejpřesnější co může být!

    #5681
    Naďa21
    Host

    Doporucuji. I kdyz mi vysly ostatni testy negativni, tak Predictor Early mi vysel uz ve 4 tt pozitivni.

    #5693
    Dena
    Host

    Pozitivní // se mi ukázalo již za pár vteřin, vyhodnocení výsledku je jednonačné,žádní duchové a nervíky.

    #5726
    Irena
    Host

    Testík, který jsem využila několikrát a za mě mohu říci, že plně spolehlivý. Těhotenství ukázal spolehlivě i z večerní moči a stejně spolehlivě těhotenství neukázal, pokud se o něj nejednalo. Nikdy mi neukázal tzv. ducha, netestuje falešně.

    #5737
    Dana
    Host

    Vyzkoušela jsem těhotenský test Predictor Early. Tento test mi spolehlivě ukázal těhotenství z ranní i odpolední moči. Testovala jsem tři dny po vynechání MS a na testu byla jasná dálnice, jak ráno, tak odpoledne. Nedělá duchy (http://www.facebook.com/predictorcz je zde zábavný komiks o vývoji plodu tak na to mrkněte:-)

    #5741
    Sandra
    Host

    Predictor Early je velice přesný test a spolehlivý!! Vřele doporučuji! Pozitivní // se mi ukázaly již za pár vteřin.

    #9212
    dominikat
    Účastník

    Super test, taky dobrá zkušenost

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

(415)