Dětská odrážedla

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

Úvodní stránka Fóra Volná diskuse Dětská odrážedla

Označeno štítky: 

  • Toto téma obsahuje celkem 14 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel RadimB a poslední změna proběhla před 4 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 15)
  • Autor
    Příspěvky
  • #5040
    blog
    Správce

    Ahoj. Chtěla jsem se zeptat jestli jste měli pro své děti odrážedlo? Je to dobrá věc? Našla jsem na techto stránkách facebooku http://www.facebook.com/Ybi.Ybike odrázedlo pro díte od 9 ti měsíců. Není to moc nebezpečné? Máte s tím někdo zkušenosti?

    #5157
    blog
    Správce

    Ahoj. Taky scháním odrážedlo pro našeho prcka. Dívám se na to co jsi posílala a ty odrážedla vypadají fakt dobře. Mají je pěkně udělané i pro ty nejmenší. Hlavně to vypadá aspon trochu bezpečně. To by náš roční prcek taky uz mohl. Popřemýšlím o tom , ale myslím, že to je dobrý nápad.

    #5232
    Kamilecka
    Člen

    My to doma sice nemáme, ale tydle odrážedla mají u našeho malého ve školce. Všichni děti ho mají rádi. Furt malují postavičky Ybiho:). Malej to stále nosí domů :). Takže mezi dětmi hodně oblíbené. A pokud je to baví, tak jedině dobře.

    #5333
    blog
    Správce

    ve školce? Tak to by snad mohlo byt dobry ne? 🙂 i kdyz tam mají ty vetší určite. Já doufám, ze to vypadá dobre. Je tam i video, ze to je lehké, ze 9 ti mesicní mimčo to i samo posunuje.. coz je fajn. Asi to zkusím.

    #5393
    Kamilecka
    Člen

    jj ve školce to mají. Děti to milují, furt o tom mluví a lítají na tom :). Učitelky říkali, že se o to perou. Já myslim, že i pro 9 ti měsíční dite to je ok, musí to mít uzpůsobené věku, takze bych se toho nebála. Jestli to je tak lehké, ze to samo posune, tak to je super.

    #5404
    blog
    Správce

    Tak super, asi máte pravdu. Rozhodnuto….zkusím to koupit, snad ho to bude bavit. Doufejme :)))

    #5410
    Kamilecka
    Člen

    TAk super:). TAk at se líbí, pak třeba napiště, jak to vypadá :). Ráda zas popovídám 🙂

    #5587
    Veronika
    Host

    holky, jak to dopadlo s odrazedlem???

    #8629
    petrik
    Účastník

    ahoj, obnovuji diskusi, chtěl jsem se zeptat, zda nemáte zkušenosti s odrážedli first bike, ( více zde ), mám poukaz do kamenné prodejny v Praze a zdá se mi to dost peněz. Mám dvě malé děti, takže by se na tom prostřídali, ale stále nevím, jestli neušetřit pár stovek a nekoupit na aukru ojeté…

    • Odpověď byla upravena před 10 roky a 1 měsícem uživatelem petrik.
    • Odpověď byla upravena před 10 roky a 1 měsícem uživatelem petrik.
    • Odpověď byla upravena před 10 roky a 1 měsícem uživatelem petrik.
    #8853
    mariamagdalena
    Účastník

    tak my jsme včera od dědečka dostali takovéto http://babycar.cz/odrazedla-trikolky/3593-injusa-odrazedlo-motorka-repsol-8410964019017.html# a má to největší úspěch, uvidíme co to vydrží 🙂

    #8987
    kuldas7
    Účastník

    Hračky nakupuji na http://www.webareal.cz/detskehracky
    Mají velký výběr hraček pro různé věkové kategorie dětí a dá se tam vybrat. Jsou rychlí a zatím jsem si na nic nestěžovala.
    Doufám že jsem alespon trochu poradila…

    • Odpověď byla upravena před 9 roky a 6 měsíci uživatelem kuldas7.
    #9589
    sonafiserova
    Účastník

    Ahoj,

    já jsem našla na netu odrážedla Brumee neznáte někdo nebo nemáte někdo zkušenost?? Brumeeshop.cz. Bude to naše první a moc se mi líbí jak jsou retro.

    díky

    #9620
    petrik
    Účastník

    ahoj,
    žádné zkušenosti jsem ohledně Brumee nenašel, ale na Heurece chválí Spherovelo, tak zkus kouknout na něj.

    #9830
    potvorka21
    Účastník

    Ahojte, nemáte někdo zkušenosti s odrážedlem z Dráčika http://www.letakomat.cz/dracik/aktualni-katalog-brezen-2017-0/?page=3#preview ? Koukám, že mají toho docela dost v nabídce a nevím, že jaké vybrat, které je podle vás nejvhodnější pro 2 a půl ročního chlapečka?

    #10293
    RadimB
    Účastník

    Na webu Bembo.cz se soutěží o tohle odrážedlo: odrážedlo Bunny Máte s ním někdo zkušenost?

    • Odpověď byla upravena před 4 roky a 7 měsíci uživatelem RadimB.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 15)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

(781)