diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Nové stavebnice LEGO DUPLO vtáhnou malé stavitele do hry – tvořivé a vzrušující

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

S novými stavebnicemi LEGO® DUPLO® se děti určitě neztratí. Chytré ikony uvedené na krabicích napovídají, co se děti díky stavebnici naučí. Prostřednictvím velkých kostek, které dobře padnou do dětských ruček, poznávají malí stavitelé svět hravě a nápaditě. Jak vypadá jejich den? Odkud se bere mléko? Svět rozmanitých her se mění podle nálady a nikdy neomrzí.

duplo-10616-muj-prvni-domecek

Děti se učí prostřednictvím hry již od útlého věku

S novými stavebnicemi DUPLO® přicházejí vzrušující tvořivé hry pro malé stavitele i jejich rodiče. Řada Moje první DUPLO, s níž si děti mohou hrát, učit se a objevovat, je určena dětem od 1,5 roku. Speciální kostky s obrázky zubního kartáčku, knížky, budíku, nebo třeba vajec a lahve mléka lze využít k procvičení řeči nebo jako rekvizity pro učení a hraní rolí.

Bezpečné prostředí pro děti

Všechny výrobky LEGO® DUPLO® splňují nejpřísnější normy kvality a bezpečnosti – protože za jediný možný způsob hry pokládáme bezpečné hraní.

Chytré ikonky napoví

Pro snadnější orientaci v hračkářství mezi různými typy stavebnic maminkám poslouží nejen různobarevné krabice, přičemž každá barva charakterizuje určitou věkovou skupinu. Navíc na nich najdeme ikonky, které napovídají, co se díky stavebnicím dítě naučí: Podívej, jak vypadá můj den. Zjisti, jak to chodí na farmě. Nauč se barvy a ovoce.

Řada Moje první DUPLO

Stavebnice 10616 Můj první domeček na hraní obsahuje kostky s obrázky zubního kartáčku, budíku, knížky nebo mističky s jídlem. Na krabici vyobrazená chytrá ikonka „Podívej, jak vypadá můj den“ napovídá, že se dítě prostřednictvím stavebnice seznámí s pravidelnými denními činnostmi a oboustranná kostka se symboly dne a noci jej naučí vnímat denní režim.

Stavebnice 10617 Moje první farma učí malé farmáře o životě na statku pomocí figurek zvířat a speciálních kostek s obrázky mléka, vajec nebo třeba klubíčka vlny a pletacích jehlic. Na krabici zároveň najdete chytrou ikonku ukazující, co hrou procvičíte: „Zjisti, jak to chodí na farmě.“ Vysvětlete dětem, kde se berou vajíčka nebo proč má kravička mléko.

Rozšířit řadu stavebnic Moje první DUPLO můžete také setem 10615 Můj první traktor, ve kterém najdete spoustu různobarevných kostiček s ikonkami ovoce. Děti se tak naučí poznávat jablíčka, hrušky nebo pomeranče.

Hrajte si digitálně na webových stránkách LEGO® DUPLO®

Věděli jste, že kostky LEGO® DUPLO® existují také v digitální podobě? Chytré a zábavné aplikace vám při stažení do chytrého telefonu nebo tabletu odkryjí další rozměr dětské hry. Výborně jimi dítě zabavíte například při cestě autem a přitom budete mít jistotu, že se dítě stále rozvíjí. Hry jsou jednoduché, navržené tak, aby jejich náročnost odpovídala úrovni předškoláků. Můžete vyrazit do cirkusu, naservírovat si nejlepší zmrzlinu na světě nebo třeba řídit vlak. Stáhnout si je můžete do zařízení s OS Android i zařízení od společnosti Apple. Novinky vždy najdete na stránkách www.duplosvet.cz a po registraci své e-mailové adresy je můžete dostávat přímo do schránky.

Rozvíjejte své dítě pomocí stavebnic LEGO® DUPLO®

Stavebnice LEGO® DUPLO® není zábava na několik hodin, pobaví vás spoustu let. Všestrannou hračku si děti od 18 měsíců rychle oblíbí a budou se k ní vracet i v následujících letech, protože s ní vytvoří cokoli z důvěrně známého světa, který je obklopuje. Na stránkách www.duplosvet.cz naleznete informace o novinkách, tipy, jak si hrát se svým dítětem, můžete si zde také zasoutěžit nebo využít výhodné akce na oblíbené stavebnice.

Přečtěte si také:

  • Jak nás učí pohádky? Zjistěte to se stavebnicemi LEGO® DUPLO®!Jak nás učí pohádky? Zjistěte to se stavebnicemi LEGO® DUPLO®! Svět pohádek je nedílnou a jednou z nejkrásnějších součástí dětství. Usnadňuje dětem vstup do života a učí je základním principům mezilidského chování. Pohádková říše přináší dětem […]
  • Zábavnou hrou naučte děti nakupovat, pěstovat rajčata nebo rozeznávat barvyZábavnou hrou naučte děti nakupovat, pěstovat rajčata nebo rozeznávat barvy Poznáváme svět hrou Okolo 1,5 roku začínají děti poznávat svět kolem sebe a rodiče plní důležitou roli průvodce, který dětem pomáhá se ve složitém světě lépe orientovat. Hra je […]
  • Citlivě na jemnou pokožku kojencůCitlivě na jemnou pokožku kojenců Citlivě na jemnou pokožku kojenců I v dospělosti se řada z nás potýká s různými typy ekzému a kožních komplikací, dětská pokožka je ještě mnohem citlivější a nepříjemnosti mohou […]
  • LEGO KidsFest poprvé u násLEGO KidsFest poprvé u nás LEGO® KidsFest poprvé u nás Dvoutýdenní svátek stavění zasype Prahu sedmi milióny kostiček V polovině června zažije Praha rodinný festival LEGO® KidsFest. Na malé i velké stavitele […]
  • Vydejte se s LEGO DUPLO za dobrodružstvím na staveniště!Vydejte se s LEGO DUPLO za dobrodružstvím na staveniště! Na stavbě Pšššt! Slyšíte ten zvuk? To se na staveništi určitě děje něco úžasného. Zatím je to místo plné prachu a sutě. To se ale brzy změní díky strojům, které právě dorazily na […]
  • První LEGO TV aplikace je na světě!První LEGO TV aplikace je na světě! První LEGO® TV aplikace je na světě! Všechny oblíbené LEGO příběhy teď mají děti pohromadě Zamilovaly se vaše děti do LEGO příběhů? Pak je určitě nadchne novinka, která vznikla […]

Napsat komentář

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.