diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Nové modely doplňků Il Tutto – luxusní dárek pro moderní maminky

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

il tutto - roma - cokoladova image, cena 6.990 kcZnačka Il Tutto představuje dvě novinky – kabelku Roma a peněženku Il Tutto. Kabelka Roma je nejnovějším modelem z dílny australské designérky Lucie Trinco. Její modely si oblíbilo i mnoho maminek mezi celebritami.

Při prvním pohledu na kabelku Roma by asi málokdo hádal, že je určená především pro maminky. Díky kvalitnímu zpracování a použitým materiálům totiž působí spíše jako luxusní módní doplněk. Je vyrobená z úžasné jemné kůže. Kabelka Roma je k dostání ve dvou klasických barvách – čokoládové a světle hnědé.

Do kabelky se pak skvěle hodí další novinka – kožená peněženka Il Tutto. Stejně jako všechny doplňky značky Il Tutto je velice praktická. Peněženka je navíc balena v krásné dárkové krabičce a může se tak stát vhodným narozeninovým nebo vánočním dárkem.

Výhradním dovozcem doplňků australské značky Il Tutto je společnost Mimmo.cz. V prodeji jsou v e-shopu www.mimmo.cz a ve vybraných kamenných obchodech. Cena kabelky Roma je 6. 990 Kč, peněženka Il Tutto stojí 2. 590 Kč.

Líbí se vám tento příspěvek?
Podpořte jej kliknutím na odkaz "To se mi líbí" »

Přečtěte si také:


Napsat komentář

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.