očkování proti pneumokokům

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

Úvodní stránka Fóra Zdraví dětí očkování proti pneumokokům

  • Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Vanda a poslední změna proběhla před 10 roky a 3 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
  • Autor
    Příspěvky
  • #8554
    marta.32
    Účastník

    Ahoj, slyšela jsem, že VZP do konce roku přispívá 700 Kč na očkování proti pneumokokům bez omezení věku. Chtěla bych toho využít a nechat očkovat dvouletou dcerku, ale nevím, jestli to ještě stihneme. Neabsolvovali jste to někdo? Díky

    #8569
    Vanda
    Účastník

    Ahoj, my jsme očkování absolvovali. Není v tom žádná věda, není důvod to nestihnout. Ta jejich akce trvá do konce roku, takže nevleze-li vám do toho nějaká nemoc, tak se běžte nechat naočkovat. Na pojišťovnu je pak potřeba vzít doklad o očkování (ne starší než z 1.10.) a proplatí 700,-

    #8574
    marta.32
    Účastník

    Ahoj, tak to bylo rychlé, volala jsem doktorce a za dva dny jsme se šly naočkovat. Prý nás tam má takových víc, co si vzpomněli na poslední chvíli. 🙂 Malá to snáší velmi dobře, žádné reakce. Takže teď ještě stihnout tu pojišťovnu…

    #8576
    Vanda
    Účastník

    No je to tak, asi to očkování opravdu spousta lidí nechává na poslední chvíli. A to nemusím koukat nijak daleko, stačí na našeho dědu. Ten pořád, je čas je čas… a teď nestíhá 🙂 Když zjistil, že je to i pro seniory, tak to chce taky využít. Jinak já když jsem na pojišťovně byla, tak to bylo opravdu šup šup.. 🙂

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

(274)