kdy je čas na CAR?

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

Úvodní stránka Fóra Volná diskuse kdy je čas na CAR?

  • Toto téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Saxana a poslední změna proběhla před 9 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Autor
    Příspěvky
  • #8973
    Karkulka1
    Účastník

    Dobrý večer, chtěla bych se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenosti nebo nevíte, kdy je na čase obrátit se na nějakou specializovanou kliniku zabývající se asistovanou reprodukcí, když se nedaří otěhotnět. Jak jste to případně měli vy? Děkuji za odpovědi

    #8986
    Saxana
    Účastník

    Dobrý večer, já bych řekla tak po roce a půl, aspon tak jsme to měli my. Jak dlouho už se snažíte? A taky záleží na věku, když je to do třicítky, tak si gynekolog často dává na čas. Ale poku si myslíte, že už je to dlouhé a jen se tím stresujete, tak bych se i sama upomínala.

    #9033
    Karkulka1
    Účastník

    Děkuji za reakci, to je pravda s tím gynekologem, říká nám, že jsme dost mladí a máme být ještě trpěliví, že někdy to nejde hned, ale čekáme už téměř dva roky a pořád se nedaří. Jsem ráda, že jste mi to potvrdila, taky si myslím, že už by se mělo něco dělat. A nemáte prosím vy nebo i někdo jiný zkušenosti s nějakou klinikou v Brně?

    #9034
    Saxana
    Účastník

    Sestřenice tam byla v Repromedě, měla ji doporučenou i od gynekologa a moc si ji chválila, nebylo tam žádné dlouhé čekání na první konzultaci a milí lidé, ale hlavně mají výborné výsledky, což člověka zajímá nejvíc.

    #9103
    Karkulka1
    Účastník

    Chtěla bych ti moc poděkovat za doporučení, nakonec jsem šla do té Repromedy a mělas pravdu, šlo to všechno rychle, lidé skvělí, byla jsem s nimi maximálně spokojená a jsem těhotná!!! 🙂

    #9104
    Saxana
    Účastník

    Skvělééé, gratulace veliká, jsou to machři, užívejte si to a přeji dál už hladký průběh a hodně stěstí! 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

(142)