Jak ukončit kojení

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

Úvodní stránka Fóra Jak ukončit kojení? Jak ukončit kojení

  • Toto téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Hedvika a poslední změna proběhla před 4 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 1. až 12. (celkem z 12)
  • Autor
    Příspěvky
  • #5481
    Pavlik
    Člen

    Mám dceru 21 měsíců,kterou kojím 1-2x během dne a taktéž i v noci,jenže je to pro mě čím dál víc vysilující a tak bych chtěla přestat.Už jsem to zkoušela různě,od chování,mlíčko se odstěhovalo,zabavit ji něčím jiným,ale vždy jen na chvíli a pak se víc dožadovala k prsu,poslední dobou pokud nedostane prs,předvede ukázkový hysterický křik a pláč.Už nevím co si s ní počít a nakonec ji ten prs dám.Jak to udělat,čekat až sama nebude chtít,nebo prostě nedat a vydržet křik a pláč?Děkuji za radu.

    #7661
    Yvetta
    Účastník

    Skus postupně nahrazovat mléko Sunarem, podla mna by si na to mohla postupně zvyknout. U nas to fungovalo, po malých dávkách jsme ji uplne naucili na mléko.

    #8575
    Vanda
    Účastník

    V tomto zabere jen odjet a nechat dítko tak na 2 dny pouze tatínkovi.

    #8915
    sirotienka
    Účastník

    moja otázka s anetýka ukončenia kojenia ale neviem kam by som to dala.
    maminky kupily ste si kojíci podprsenku z netu?kde?bola s kosticou alebo bez? natrafila som na túto kojíci podprsenka nemáte niektora nejaku znich?

    • Odpověď byla upravena před 9 roky a 8 měsíci uživatelem sirotienka.
    #9156
    misanovakova
    Účastník

    My jsme taky pomaličku nahrazovali mlíčko sunarem, a postupně si zvykl 🙂

    #9189
    simonatut
    Účastník

    Mě už malý pít ani nechtěl, takže jsem ho nemusela odstavovat

    #9490
    AlcaVal
    Účastník

    U nás pomohlo přelepit bradavky náplastí. Místo MM jsem pak dávala Nutrilon. Koupila jsem tady tu lahvičku http://www.pijemezeskla.cz/lahve-pro-deti/lifefactory-kojenecka-lahev-2-250ml-raspberry malé se hned moc líbila. Koupila jsem jí kvůli zdravotní nezávadnosti a malá se do ní hned zakoukala, po týdnu si na prso už ani nevzpomněla. K těm lahvičkám se dá koupit i pítko když jsou děti větší 🙂

    #10257
    Kikki88
    Účastník

    Moje dcera si ukončila kojení asi v 9 měsících sama. Na noc jsem ji občas dokrmovala Sunarem, pak jak jsme už měla příkrmy, tak vlastně pila jen večer a v noci a mlíko se mně už tak netvořilo. Tak jsme už pak byli jen večer a ráno a Sunaru.

    #10258
    Alenk_aa
    Účastník

    A podle čeho jsi volila značku UM? Na základě MUDr. nebo doporučení? Pořád nevím, jaké mlíko potom koupíme.

    #10259
    Kikki88
    Účastník

    Sunar měla už první dcera. Přišlo mě, že je chuťově nejlepší a krásně ji zasytí. Navíc je to už léta ověřená značka. I já sama vyrostla na sunaru.

    #10277
    Lucasice
    Účastník

    Ahoj holky, já když odstavovala malou přešli jsme taky na Sunar. Postupně jsem místo kojení dávala flašku ale naštěstí malá s tím neměla sebemenší problém a dokonce nám to moc pomohlo i se spaním.

    #10291
    Hedvika
    Účastník

    Ahoj, dívám se, že hodně maminek zde doporučuje Sunar. Na základě čeho jste se prosím rozhodly pro Sunar? Na trhu je tolik druhů mlíček. Děkuji.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 1. až 12. (celkem z 12)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

(1 037)