Dá se zhubnout jen pomocí stravy?

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

Úvodní stránka Fóra Volná diskuse Dá se zhubnout jen pomocí stravy?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (celkem z 11)
  • Autor
    Příspěvky
  • #8818
    bezzubka
    Účastník

    Ahoj všem, chtěla bych shodit nějaká kila, každé ráno chodím běhat (zhruba jen 15 minut), ale zdravé ani pravidelné stravě moc nedávám. Myslíte, že proto se držím pořád na stejné váze a nejde to dolů? Měla bych začít pomocí jídelníčku, nebo jak na to?

    #8823
    AlcaVal
    Účastník

    Po porodu mi zůstalo hodně kil navíc. Začala jsem pravidelně cvičit a snažím se jíst zdravě ale nic moc 🙁 Chci si teď objednat voucher na kryolipozu, nebo na něco podobného na Slevy. NEvíte jestli to má opravdu efekt? Už mě nic jiného nenapadá

    #8851
    kosatka
    Účastník

    Mně se podařilo shodit až po konzultacích s nutričním poradcem, zapracovali jsme hodně na vhodném jídelníčku, dále běhám a třikrát týdně cvičím a jsem se sebou konečně spokojená a cítím se fajn. Kdyby jsi chtěla kontakt, můžu doporučit a nebo měla ještě jiné dotazy, klidně.

    #8852
    mariamagdalena
    Účastník

    To chodíš běhat s prckem? V kočárku nebo nějaké brašně?

    #8856
    bezzubka
    Účastník

    AlcaVal: co je to kryolipoza

    kosatka: ano, ráda bych, u koho jsi si nechala dělat? a jak rychle jsi si na jídelníček zvykla, vaříš teď zvlášť sobě a zvlášť rodině?

    mariamagdalena: jasný, chodím s prckem v kočárku, stejně stává brzy, tak ráno vezmu psa, malého do kočáru a jdeme se proběhnout 🙂

    #8865
    sirotienka
    Účastník

    troska mimo misu ale myslite si ze sa da pomocou zdravotni obuvi taky pomoct zhubnout?

    #8868
    kosatka
    Účastník

    Na jídelníček jsem si nemusela ani zvykat, protože jídlo mi chutná, bála jsem se toho, že mi budou dělat doma ostatní chutě, ale minimálně, protože můj jídelníček mě zasytí a mám tam dostatek všeho, co potřebuji. Měla jsem/mám poradkyni z nutricentra, jsem z Prahy, odkud jsi ty? Teď právě přemýšlím i o tom, že bych si nechala udělat nějaký kurz, abych uměla správný jídelníček sestavit třeba pro rodinu nebo kamarády.

    #8884
    bezzubka
    Účastník

    Také z Prahy, na netu jsem našla nutricetrum.cz a jestli je to ono, tak to mám kousíček a asi to tedy vyzkouším. To zasycení právě bude můj problém, večer mívám chutě na všelijaké dobroty a to bych asi po správné večeři mít neměla :-/
    Jinak to, že bych měla někoho v rodině, kdo by jídelníček sestavit uměl – samozřejmě jídelníček pro mne ušitý, bych uvítala, takže si myslím, že i tvé okolí to uvítá, když na to máš čas a finance, tak bych neváhala.

    #8885
    bezzubka
    Účastník

    to, nevím, ale určitě si ulehčíš třeba běh či jiné sporty a také uděláš dobře pro své nohy a záda

    #8894
    sirotienka
    Účastník

    nemáte niekto od pp-servis zdravotnícku obuv? zevraj je to dobra stranka s dobrymi cenami. tak by som si od nich chcela kupit boty ale chcela by som este dalsi nazor

    #8902
    sirotienka
    Účastník

    brali ste niektora pilulky na zvačšenie poprsia? zaberaju? kedy si som kremy ale nemala som poit zeby s anieco zmenilo. a po porode su z mojich prs len lentilky a vadi mi to hambim sa 🙁 cvicila som ale ani to nezabralo a na plastyku nemam peniažky

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (celkem z 11)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

(262)