Bazén pro děti

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

Úvodní stránka Fóra Volná diskuse Bazén pro děti

  • Toto téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Julieju a poslední změna proběhla před 7 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Autor
    Příspěvky
  • #9793
    Misula
    Účastník

    Dobrý den, chtěla bych bazén se slanou vodou, dcerka má atopák a ty chlory ji strašně dráždí. Dá se to dát i do normálního bazenu ? Díkec za odpověd

    #9794
    Julieju
    Účastník

    byli jsme na tom stejně, přísný zákaz bazénů od paní doktorky, brečící dítě které do bazénu chce.. a furt dokola.. pořídili jsme slanou vodu a malou testovali jestli to bude vadit nebo ne , nevadilo jí to akorát se musela celá namazat po koupáku .. ale to je normální jako po každém koupání , jen to nejsou ty alergické reakce jako při chloru.. paní doktorka si pochvaluje jak je super že ji nedovolujeme bazen .. kddby jenom věděla 😀

    #9797
    Misula
    Účastník

    Tak to jste to pěkně vymyslela – doufám, že u nás to bude podobně. Potřebujete na to nějaké speciální vybavení ? Kde se to dá koupit ? Musí to splnovat nějaké požadavky ? Promiňte jestli jsem na vás nějak hrr ale mám spoustu otázek a ráda bych věděla jak to funguje

    #9798
    Julieju
    Účastník

    néé to v klidu, taky jsem měla hafo otázek a nevěděla jsem o tom nic , jde to i do obyč bazénu ale bacha na ty přístroje a vybavení musí byt bud z plastu nebo z titanu jinak by neměl byt problém.. Koukněte sem tam to je všecko http://www.albixon.cz/bazenove-prislusenstvi/bezchlorova-uprava-vody/slana-uprava-vody/

    #9799
    Misula
    Účastník

    Děkuju moc, jste moc moc hodná ! Na ten albixon čtu celkem pochvaly, co to tak procházím ty weby. Už mám aspon jasno jak to funguje 😀 díky

    #9800
    Julieju
    Účastník

    ono je lepší si projít co nejvíc stránek a sama podle vlastního rozumu porovnat, tak držím palečky at to vyjde a plavete v létě už ve svém !!

    • Odpověď byla upravena před 7 roky uživatelem Julieju.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

(256)