diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Dětské helmy na kolo

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

detska-helma-na-kolo-2Vyjděte vstříc dětské fantazii! Helmy Kiddimoto jsou přesně tím, co je přenese na opravdovou závodní dráhu! Kvalitní ochranné prvky zase dodají klid Vám, rodičům. Nic tedy nebude bránit pořádné jízdě na dvou kolech!

Kiddimoto – dodavatel od samotné Královny!

Tato anglická firma se rozhodla vydat svoji cestou. Dává totiž velkou váhu, vedle kvalitní ochrany, také vzhledu. Výsledek je takový, že Vaše dítě nebude vědět, kterou zvolit! Velké množství krásných barevných kombinací a působivých designů jim zkrátka zamotá hlavičku. Zároveň je ale každá z těchto dětských přileb naprostý unikát!

Filosofie firmy Kiddimoto přináší ovoce. Důkazem je velice prestižní cena „The Queen’s Award for Enterprise“, kterou každoročně získávají ty nejúspěšnější podniky na Britských ostrovech. Ještě více působivý dělá tento úspěch fakt, že ji předává samotná Královna! Můžete si tedy být skutečně jisti, že vybíráte správně.

Jak zvolit správný rozměr?

Jediné co musíte jako rodič ohlídat je, aby dětská helma správně seděla. Jedná se ale o sérii jednoduchý kroků. Nejdůležitější ze všeho je pečlivě naměřit obvod hlavy. Na to postačí klasický krejčovský metr, který doma má asi každá maminka. Následně můžete zjistit, která z přileb padne nejlépe. Velikosti se klasicky označují jako „S“, „M“ a „L“. Všechny jsou navíc nastavitelné!

Dále, již s helmou na hlavě, zkontrolujte, zda při rozepnutí nepřepadává. Také by neměla zasahovat dále než do půlky čela, a pod utahovací pásky na bradě se nesmí vejít více než dva prsty. Pokud je vše v pořádku, můžete si gratulovat! Právě jste pořídili opravdovou jedničku!

Coolkola.cz – ráj pro malé cyklisty!

Výběr můžete zahájit rovnou u nás na e-shopu coolkola.cz! Dětský sortiment je prostě naše, a to své si zde najde holka i kluk!

Přečtěte si také:


2 komentářů k “Dětské helmy na kolo

Napsat komentář

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.